GARNEK DO GOTOWANIA NA PARZE Z SITEM SZKLANYM STIMA 20CM 3EL

Opis produktu

GARNEK DO GOTOWANIA NA PARZE Z SITEM SZKLANYM

 

Szukasz zdrowszego sposobu gotowania? Garnek do gotowania na parze Stima to innowacyjna, zdrowa metoda gotowania, która nie wymaga oleju, minimalnej ilości wody i niewielu składników. Jest również szybki i łatwy w czyszczeniu. Gotuj zdrowsze posiłki w domu przy mniejszym nakładzie czasu i wysiłku.

✅Jest to technika gotowania, którą każdy może opanować, a garnek do gotowania na parze Stima jeszcze bardziej ułatwia ten proces. Po prostu zalej bazę wodą i dodaj swoje składniki na kolejnym poziomie - gotowe!

✅Proces gotowania jest znacznie szybszy niż innymi metodami, a jedzenie smakuje wyśmienicie! Dzięki temu garnkowi możesz gotować i jeść świeże warzywa, ryby i nie tylko. Zawiera również stojak do gotowania na parze, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić, że jedzenie przyklei się do dna.

W skład garnka wchodzą 3 elementy:

  • wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej rondel,
  • szklany parnik oraz
  • szklana pokrywa z odpowietrznikiem.

Co można gotować na parze?

 

Gotowanie warzyw jest ważną częścią każdego posiłku, ale utrzymanie składników odżywczych w jedzeniu może być trudne podczas gotowania we wrzącej wodzie. Sposób, w jaki gotujesz warzywa, ma ogromne znaczenie dla wyniku posiłku. Używając pary, a nie tylko wrzącej wody, twoje warzywa zachowają więcej składników odżywczych i będą odpowiednio ugotowane.

Para wodna niszczy również struktury komórkowe niektórych warzyw i może zwiększyć ilość niektórych składników odżywczych dostępnych w tych warzywach. Gotowanie na parze to delikatny proces, dlatego jest idealny do przygotowywania młodych marchwifasolki szparagowejcukinii w kostkach i szparagów.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
50C-GAR-20S/3EL
Kod EAN
5902719588723
Wysokość
22 cm
Szerokość
26 cm
Głębokość
24 cm
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Florina
  • Inne Gotowanie na parze

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie GARNEK DO GOTOWANIA NA PARZE Z SITEM SZKLANYM STIMA 20CM 3EL

Dodaj opinię
  •       Krystyna

    Witam, już gotowałam ziemniaki, jestem bardzo zadowolona, mam elektryczny kombajn do gotowania na parze, ale to jest drogo obecnie , będę teraz korzystać z zakupionego garnka, ponieważ w domu jest instalacja gazowa. Pozdrawiam

    13.01.21

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.