Gazetniki, kosze na gazety

Czego potrzebuje zwolennik czytania różnego rodzaju gazet? Praktycznego i stylowego stojaka na różnego rodzaju czasopisma! Nasz sklep oferuje stojak na gazety w połączeniu minimalistycznego wzornictwa oraz czystej funkcjonalności. Posiadamy gazetniki wyprodukowane z różnorodnych materiałów, np.: stali, tworzywa sztucznego, drewna akacjowego oraz drewna mango. Gazetniki sprawdzą się doskonale w takich miejscach jak: kawiarnie, hotele, poczekalnie, a także w domowych salonach czy nawet i łazienkach! Gazetniki z SuperWnetrze.pl w szczególny sposób eksponują wszelkie materiały do czytania, tj.: czasopisma, broszury i ulotki. Sprawdź również nasz kosz na gazety w różnych stylach! 

gazetnik salon

Gazetniki w różnych stylach

 

Bez względu na to czy jesteś miłośnikiem stylu boho, wystroju nowoczesnego, czy też klasycznego - w SuperWnetrze.pl znajdziesz taki gazetnik, który najbardziej Cię zadowoli! Zobacz: stojak na gazety drewniany, gazetnik nowoczesny biały oraz elegancki stojak na gazety. Do produkcji stojaków na gazety wykorzystywana jest między innymi wysokiej jakości stal szlachetna. Ma to wyraźne zalety zarówno pod względem estetyki jak i solidności produktu. Przede wszystkim jest to materiał, który nie ulega rdzewieniu, dlatego z powodzeniem można go również nawet lokalizować na zewnątrz, np.: na tarasie czy też balkonie. Natomiast kosz na gazety z drewna bambusowego czy też mango będzie doskonałym dodatkiem do wyposażenia Twojego wnętrza. W SuperWnetrze.pl posiadamy kosz na gazety w różnych kolorach. Zobacz: kosz na gazety zielono-różowy, kosz na gazety czarny i kosz na gazety biały.  

 

Gazetniki - niezawodne od lat

 

Nawet w XXI wieku Internet nie wyparł jeszcze codziennej gazety. Ogrom ludzi, także w Polsce codziennie rano znajduje w swoich gazetach najnowsze wiadomości w formie papierowej - gorące i warte przeczytania. Niestety jednak, czasopisma, magazyny lub gazety ilustrowane ze względu na swój format rzadko mieszczą się w zwykłej skrzynce na listy. To samo dotyczy większych przesyłek typu direct mail. Listonosze i gazeciarze szukają bezpiecznego miejsca, w którym mogliby je umieścić. Dzięki stojakowi na gazety zlokalizowanego na zewnątrz - będzie to o wiele prostsze!  

 

gazetnik na ścianę

Wybierz odpowiedni gazetnik dla siebie

 

Półokrągłe, kanciaste lub cylindryczne - posiadamy dość szeroki asortyment stojaków na gazety! W SuperWnetrze.pl możesz wybrać model zgodny z Twoim gustem oraz stylem swojego domowego wnętrza. Oferujemy gazetniki przystosowany do wewnątrz jak i na zewnątrz w różnych stylach, kolorach oraz z różnych materiałów. Możesz wybrać gazetnik w stylu afrykańskim, jeśli jesteś fanem takich klimatów. Polecamy również gazetnik w bardziej klasycznym stylu zobacz: gazetnik biały.

 

Czy wolisz zamontować stojak na gazety na zewnątrz, na ścianie obok drzwi wejściowych czy też wewnątrz - w sklepie SuperWnetrze.pl znajdziesz odpowiedni produkty do obu tych okoliczności. SuperWnetrze.pl oferuje dość szeroki asortyment stojaków na gazety, dlatego jesteśmy pewni, że wybierzesz z nich coś dla siebie.

Cena
-
Długość
Kolor dominujący
Materiał
Szerokość
Waga
Wysokość
Na skróty:
Promocje (11)

szklanki termiczne 350 ml