Girlandy LED

Coraz bardziej modne girlandy LED to trend, który przywędrował do nas z USA. Możemy często zauważyć je w amerykańskich filmach. Zazwyczaj przewijają się w ogródkach, imprezach plenerowych czy na przeróżnych festynach. 

Ich duża popularność, jest skutkiem niepowtarzalnego klimatu, jaki nadają lampki. Girlandy LED doskonale sprawdzają się w towarzystwie domowego ogródka, restauracyjnego patio lub w miejscach publicznych. Stanowią też uroczy dodatek w aranżacji imprez okolicznościowych np. urodzin, wesel. Nie zapominajmy również jak pięknie prezentują się na choinkach i krzewach. 

Nasze girlandy świetlne idealnie sprawdzają się w warunkach domowych, jak i zewnętrznych. Dzięki klasie szczelności IP44 lampki są odporne na deszcz, wilgoć czy upały. Są też poręczne i łatwo je utrzymać w czystości. 

Poza klasycznymi wzorami, posiadamy również rustykalne girlandy na sznurach. Taka opcja nada Twojej przestrzeni niebanalnego stylu, w klimacie boho. 

Jeśli jesteś ECO lub po prostu chcesz zaoszczędzić, w naszym asortymencie znajdziesz lampki solarne. Dzięki zasilaniu światłem słonecznym, nie muszą być podłączane do prądu, są ekologiczne i pozwolą Ci oszczędzić dodatkowych wydatków. 

Przy wyborze światełek, pamiętaj, że nim dłuższa girlanda tym więcej możliwości. 

Zafunduj sobie niepowtarzalny klimat, daj się zauroczyć i wybierz girlandę ogrodową idealną dla siebie! 

Suszarka brabantia