Hokery

(178)

Wysokie i nowoczesne hokery to rozszerzone interpretacje tradycyjnych krzeseł. Dotychczas można je było spotkać w różnego rodzaju barach i knajpkach, a teraz także często goszczą i w naszych domach wzbogacając i dopełniając aranżację wnętrza. Hokery możemy wykorzystać przy kuchennej wyspie, która nawiązywać będzie do lady modnego lokalu, jak również do stworzenia niepowtarzalnego, domowego baru. W naszym sklepie znaleźć można szeroką gamę nowoczesnych hokerów. Na szczególną uwagę zasługują te marki Unique, King Home, D2 oraz Kokoon Design.

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Są to znane i cenione firmy, którym zaufało wielu klientów i których produkty wyróżnia znakomita jakość oraz kunszt wykonania. Asortyment nowoczesnych hokerów jakim dysponujemy będzie w stanie dopasować się do wnętrz o wielu charakterach. Wysokie hokery dopasujemy idealnie do loftów, apartamentów czy też hoteli lub dużych domów. Znajdą się też i takie, które swoją stylistyką będą nawiązywać do klimatu retro, oddając przestrzeni atmosferę dawnych lat. Na styl każdego mebla wpływ przede wszystkim ma odpowiedni dobór materiałów. Mogą zostać wytworzone w całości z tworzywa, metalu czy drewna lub w dowolny sposób się łączyć przybierając różne, ciekawe i niebanalne formy. Z całą pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ten idealny, dobrany do naszego gustu i poczucia estetyki hoker, który uatrakcyjni oraz urozmaici aranżację mieszkania.

Podczas wybierania hokerów można kierować się jedynie swoimi własnymi upodobaniami lub skorzystać z podpowiedzi, jaką są istotnie nasze bestsellery. Polecić możemy zdecydowanie nowoczesny hoker Paris marki D2 oraz hoker Bent marki King Home. Hokery Paris cechują różne warianty wysokości siedziska, dzięki czemu możemy wybrać ten odpowiedni do naszego kuchennego blatu. Dużym plusem jest także ich szeroka paleta kolorystyczna – od żywych, jaskrawych odcieni, po barwy pastelowe. Z kolei hoker Bent wyróżnia się praktycznym podnóżkiem oraz bardzo komfortowym, wygodnym siedziskiem z lekkim oparciem. Ogromny atut stanowi również możliwość regulacji wysokości. Nie musimy się martwić o to, że będziemy siedzieć zbyt wysoko lub za nisko.

Czy wiesz czym różnią się hokery od krzeseł barowych?

Często klienci zastanawiają jaka jest między nimi różnica. Tak naprawdę producenci używają tych nazw zamiennie, mając na myśli dokładnie ten sam produkt. Zarówno hoker jak i krzesło barowe, świetnie odnajdzie się przy domowym barze, kuchennej wyspie lub w pubie i będzie spełniał swoją rolę w stu procentach. Jeśli podasz nam dokładną charakterystykę produktu, który Cię zainteresował, z pewnością znajdziemy coś, co wpasuje się w Twoje oczekiwania, niezależnie od tego jaką nazwę posiada. W razie jakichkolwiek uwag i niejasności związanych z naszymi produktami, koniecznie skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań by rozwiać Twoje wątpliwości i udzielić potrzebnych informacji tak, by każde kolejne zakupy w naszym sklepie były coraz prostsze i łatwiejsze.Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów