Inteligentna maselniczka Practic czarna

Opis produktu

Maselniczka wykonana jest z trwałego i łatwego w czyszczeniu tworzywa sztucznego oraz drewna, co zapewnia nie tylko wygodę w użyciu, ale także estetyczny wygląd. Opatentowana formuła maselniczki polega na zastosowaniu wody, która utrzymuje masło w odpowiedniej temperaturze, dzięki czemu nie twardnieje i pozostaje miękkie nawet przez kilka dni.

Dzięki prostemu systemowi działania maselniczki, jej obsługa jest bardzo łatwa. Wystarczy włożyć masło do środka, nacisnąć pływak i wlać wodę, a następnie zwolnić pływak i zamknąć pokrywę. Gotowe! Masło jest teraz chronione przed powietrzem i pozostaje w idealnej konsystencji, co umożliwia łatwe rozsmarowywanie na chlebie czy też wykorzystanie jako składnik w różnych daniach.

Dzięki temu rozwiązaniu, nasza maselniczka pozwala na uniknięcie problemu twardego masła, który często zdarza się w przypadku przechowywania go w zwykłej misce lub w lodówce. W naszej maselniczce, masło pozostaje miękkie i gotowe do użycia przez długi czas, co pozwala na wygodne korzystanie z niego w każdym momencie.

Maselniczka jest także łatwa w czyszczeniu. Wystarczy ją umyć pod bieżącą wodą i wysuszyć. Dzięki temu możesz cieszyć się świeżym masłem bez dodatkowych kłopotów i zachować estetyczny wygląd swojej kuchni.

Sposób użytkowania? Oto kilka prostych kroków!

1. Włóż do środka masło
2. Naciśnij pływak, a następnie wlej do środka wodę
3. Zwolnij pływak
4. Zamknij pokrywę i gotowe

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
5903456101015
Kod EAN
5903456101015
Wysokość
10 cm
Długość
10 cm
Szerokość
16,5 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
drewno bukowe
Gwarancja
24 miesiące

Pełny opis produktu

Zobacz również

  • Produkty Practic
  • Inne Maselniczki

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Inteligentna maselniczka Practic czarna

Dodaj opinię
  •       Daniel

    Maselniczka spełnia swoje zadanie , bardzo dobry produkt.

    13.12.21

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.