Joseph Joseph

Joseph Joseph to jedna z najbardziej znanych i cenionych w Polsce marek akcesoriów kuchennych. Została stworzona w Anglii w 2003 r. przez dwóch projektantów - braci Antony'ego i Richarda Joseph. Projektują oni przede wszystkim nowoczesne akcesoria kuchenne. W ofercie naszego sklepu można odnaleźć wszystkie dostępne w Polsce produkty marki Joseph Joseph. Zawsze wszystkie nowości i atrakcyjne promocje. Znana i kochana na całym świecie marka Joseph Joseph to głównie kolorowe zestawy narzędzi kuchennych oraz naczyń. W ofercie znaleźć można deski do krojenia, a także pojemniki i drobne akcesoria kuchenne. Wyróżniają się oryginalnym i charakterystycznym stylem oraz żywą kolorystyką.Joseph Joseph to jedna z najbardziej znanych i cenionych w Polsce marek akcesoriów kuchennych. Została stworzona w Anglii w 2003 r. przez dwóch projektantów - braci Antony'ego i Richarda Joseph. Projektują oni przede wszystkim nowoczesne akcesoria kuchenne. W ofercie naszego sklepu można odnaleźć wszystkie dostępne w Polsce produkty marki Joseph Joseph. Zawsze wszystkie nowości i atrakcyjne promocje. Znana i kochana na całym świecie marka Joseph Joseph to głównie kolorowe zestawy narzędzi kuchennych oraz naczyń. W ofercie znaleźć można deski do krojenia, a także pojemniki i drobne akcesoria kuchenne. Wyróżniają się oryginalnym i charakterystycznym stylem oraz żywą kolorystyką.

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Joseph Joseph - najwyższej jakości akcesoria domowe


Joseph Joseph jest stosunkowo młodą, angielską marką, która dzięki wyjątkowym i nieszablonowym akcesoriom użytku domowego zjednuje sobie coraz więcej wielbicieli. Produkty, które projektuje marka są przemyślane zarówno pod względem użytkowym jak i wizualnym. Firma jest wielokrotnie nagradzana za całe serie wyposażenia domowego, które zostały stworzone z myślą : „Małe przestrzenie - duże wyzwanie”. Sądząc po popularności produktów Joseph Joseph marka świetnie radzi sobie z realizacją tego hasła. Organizacja niewielkich przestrzeni łazienkowych lub kuchennych nie będzie sprawiała problemów. Przygotowywanie użytecznego wyposażenia nie będzie stanowić już konieczności kombinowania przestrzennego tak, aby kucharzenie było również przyjemnością nawet w niewielkiej przestrzeni.


Dlaczego warto wybrać produkty Joseph Joseph?


Jeśli tylko chcesz wyposażyć swoją kuchnię lub łazienkę w wyjątkowo użyteczne serie produktów, to koniecznie musisz zapoznać się z ofertą Joseph Joseph. Interesująco zaprojektowane artykuły zamienią nawet niewielkie pomieszczenie nie tylko w użytkową przestrzeń, ale także przestrzeń pełną ożywionych kolorów. Szeroka paleta barw kolekcji zapewnia niezwykle interesującą oprawę wizualną. Doskonałym przykładem będzie tutaj komplet kolorowych misek kuchennych, które wyposażone są w wewnętrzne miarki o różnych pojemnościach. Sprytnie przemyślana wielkość każdego produktu powoduje, że z powodzeniem można poukładać je kompaktowo, oszczędzając tym samym miejsca w szafkach. Różne kolory każdego elementu sprawiają, że łatwo je odróżnić, a w dodatku całość wygląda bardzo oryginalnie. Podobnie sprawa ma się z zestawami małych akcesoriów kuchennych, które posiadają magnes, dzięki czemu całość utrzymuje się razem. Szpatułki, chochelka czy łyżka cedzakowa nie będą niechciane mieszały się w szufladzie, ponieważ przyczepione są do odpowiedniej podstawki, w związku z czym z powodzeniem mogą być pozostawione na blacie, w razie potrzeby zawsze będą pod ręką.
 

Wyposaż swoją kuchnię w wyjątkowe akcesoria Joseph Joseph 

 

Sztandarowym produktem marki jest niezwykle interesujący zestaw desek do krojenia. Dostępny jest w różnych wariantach materiałowych, kolorystycznych i rozmiarowych. Wyjątkowość tych kompletów polega na tym, że każda z desek przeznaczona jest do innego produktu. Podczas gdy w kuchni przygotowujemy posiłek, na który składa się kilka pokrojonych lub poszatkowanych składników można korzystać ze specjalnej deski do niego przeznaczonej bez obaw, że przesiąknie ona zapachem lub resztkami poprzedniego produktu. Deski zostały wyposażone w indeks z oznaczeniem do jakich produktów są przeznaczone, a całość zamknięta została w stylowej obudowie, dzięki której komplet będzie schludnie prezentował się na blacie kuchennym. Wyjątkowym akcesorium wartym uwagi jest również innowacyjny kuchenny kosz na odpady biodegradowalne z kolekcji Inteligent Waste. Wyposażony został on w filtr, który dzięki odpowiedniej cyrkulacji nie przepuszcza nieprzyjemnych zapachów. Produkty Joseph Joseph są gwarancją jakości i funkcjonalności, zapoznaj się z produktami tej marki, które oferuje sklep SuperWnetrze.

Cena
-
Przedział cenowy
Wielkość
Sposób używania
Sposób montażu
Rodzaj otwierania
Ilość sztuk
Dodatkowe elementy
Możliwość mycia w zmywarce
Na skróty:
Promocje (216)