Kawiarka 3TZ ciśnieniowa Alessi czarne uchwyty

Opis produktu

Kawiarka do Espresso: Perfekcyjny Aromat i Wygoda na Twojej Kuchennej Stolnicy

Zapomnij o poszukiwaniach najlepszej kawy espresso poza domem – teraz możesz cieszyć się pełnym aromatem tego wyjątkowego napoju we własnym domu dzięki naszej kawiarence do espresso. To nie tylko narzędzie, ale także twój osobisty barista w zasięgu ręki.

Najważniejsze Cechy Produktu:

  • Trzy Filiżanki Espresso na Raz: Z naszą kawiarką możesz jednocześnie zaparzyć aż trzy filiżanki espresso. Doskonała opcja, gdy chcesz cieszyć się smakiem kawowego rytuału z rodziną lub przyjaciółmi.
  • Bezpieczne Uchwyty: Uchwyty z tworzywa sztucznego zostały zaprojektowane tak, by nie nagrzewały się pod wpływem gorącego napoju. Dzięki temu możesz bezpiecznie obsługiwać kawiarkę bez obaw o poparzenia.
  • Specjalnie Wyprofilowany Dziobek: Nasza kawiarka została wyposażona w dziobek o specjalnym profilu, który zatrzymuje ostatnią kroplę espresso podczas przelewania do filiżanki. To oznacza, że nie tracisz ani jednej kropelki wyjątkowego aromatu.
  • Precyzyjne Wymiary: Pojemność 150 ml to idealna ilość, by cieszyć się mocnym espresso. Wysokość 20 cm, długość 15,2 cm i średnica 9,2 cm sprawiają, że kawiarka nie zajmuje dużo miejsca i doskonale mieści się na kuchennej stolnicy.

Z naszą kawiarką do espresso, przygotowywanie tego wyjątkowego napoju staje się łatwe i przyjemne. Każda filiżanka jest pełna aromatu i intensywnego smaku, który docenisz o każdej porze dnia. Niezawodność, wygoda obsługi i dbałość o detale to cechy, które sprawiają, że nasza kawiarka to idealny wybór dla prawdziwych miłośników espresso.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
MDL02/3 B
Kod EAN
8003299388080
Wysokość
20 cm
Długość
15,2 cm
Średnica
9,2 cm
Pojemność
150 ml
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Alessi
  • Inne Kawiarki

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.