Kawiarka 6 TZ Zest for Life Opera błyszcząca/miedziana

Opis produktu

Klasyczna Kawiarka Opera marki Zest for Life wykonana została ze stali nierdzewnej i tworzywa - czarne uchwyty. Z zewnątrz kawiarka, dzięki wykonaniu na wysoki połysk, prezentuje się niezwykle elegancko, dzięki czemu wygląda niezwykle elegancko, co sprawia, że poza praktyczną funkcją parzenia doskonałej kawy będzie również ozdobą kuchennego wnętrza.Podczas jednego parzenia jesteśmy w stanie otrzymać 6 filiżanek espresso, które z kolei stanowi świetną podstawę do naszych ulubionych napojów kawowych. Wystarczy dodać jedynie spienione mleko, by stworzyć wyśmienite cappuccino.

W jaki sposób przygotować pyszną kawę? Do dolnego pojemnika nalewamy czystą wodę, zwracając uwagę by poziom wody był poniżej zaworu bezpieczeństwa, do sitka wsypujemy zmieloną kawę (kawa musi mieć średni stopień zmielenia, najlepiej wybierać taką kawę, która ma oznaczenie, że może być w ten sposób zaparzana). Kawy nie ubijamy! Kolejny krok to złożenie kawiarki, nakręcamy górny korpus, pamiętając o tym aby brzegi korpusów i uszczelka były suche i czyste. Teraz możemy naszą kawiarkę ustawić na kuchence. Korzystając z kuchni indukcyjnej nie ustawiamy mocy na więcej niż 60 %, na kuchni gazowej dostosujmy wielkość płomienia do dna dolnego naczynia. Gotowe? Jeśli słyszysz dźwięk wydobywającej się z dyszy kawy i syczenie, to jeszcze chwilka...tylko syczy. Kawa gotowa! To niewielkie urządzenie sprawia, że zwykła czarna kawa nabierze innej oprawy, a przede wszystkim innego smaku i aromatu.

Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję. Z kawiarkami Zest for Life od teraz Twoją ulubioną kawiarnią będzie Twoja kuchnia!

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
SF KPS7-600C
Kod EAN
5907586951786
Kolekcja
Opera
Pojemność
6tz
Materiał
stal nierdzewna
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty ZEST FOR LIFE
  • Inne Kawiarki

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.