Kinkiety

Kinkiety to praktyczny, a zarazem niezwykle pomocny i potrzebny typ oświetlenia, który uzupełni brakujące w domowej przestrzeni, wiązki światła. Najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest wybór całego zestawu lamp kinkietowych z tej samej kolekcji – co bez problemu można uczynić, dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów do oświetlenia wnętrza, który znajdziecie w SuperWnetrze! Jakie lampy kinkietowe to strzał w dziesiątkę? Które są warte Waszej uwagi? O tym przeczytacie poniżej!

Ładne lampy kinkietowe do punktowego rozświetlenia domu!


Wśród najbardziej rozpoznawalnych i uznanych marek, w których asortymencie znajdują się nowoczesne kinkiety, możemy wymienić: Sollux Lighting, Light Prestige, King Home, Milagro oraz Step into Design. Kinkiety rewelacyjnie sprawdzą się w salonie, zwłaszcza podczas oglądania telewizji lub po prostu w ciągu dnia. Dadzą przyjemne światło, które nie rozprasza i nie będzie się odbijać. Umiejscowione po dwóch przeciwnych stronach, zadbają o oświetlenie większej przestrzeni. Równie dobrze odnajdą się we wnętrzu sypialni, nad łóżkiem, gdzie przyda nam się lekkie, nierażące w oczy światło. Takie lampy kinkietowe, umieszczone po przeciwnych stronach łóżla stworzą przyjemną atmosferę w sypialni. Gdzie jeszcze można wykorzystać kinkiety? Zdecydowanie na przedpokoju. Tutaj również rewelacyjnie spełnią swoją rolę i doświetlą całą przestrzeń holu.


Jakie lampy kinkietowe wybrać do domu?


Świetną propozycją do punktowego oświetlenia będzie lampa kinkietowa Aria marki King Home, która jest kolejną z tej serii lampą do aranżacji wnętrza. Dzięki niej, stworzymy całą, piękną kolekcję, a domowa przestrzeń zyska przyjemnego, promiennego charakteru. Domowe wnętrze oświetli pięknie, nowoczesny kinkiet Perla marki Milagro o eleganckim, stylowym designie. Składają się na niego harmonijnie ułożonych okrągłych kryształków umieszczonych na stalowych pręcikach, które spływają bo białej misy. Kinkiet Perla występuje także w srebrnym wariancie kolorystycznym. Domowe ściany rewelacyjnie rozświetli również lampa kinkietowa z kolekcji Auletta marki Light Prestige. Wykonana jest z trwałego, odpornego na uszkodzenia metalu i posiada industrialny, cynowo-złoty kolor, dzięki czemu świetnie się prezentuje. Skupia światło w jednym punkcie co sprawia, że idealnie nadaje się podczas czytania książek w sypialni. Super kinkietem, który wspaniale dopełni oświetlenie wnętrza będzie kinkiet do salonu Diego marki Lampex. Występuje w 3 wariantach kolorystycznych: białym, szarym oraz czarnym co sprawia, że z łatwością dobierzecie te, które Wam najbardziej odpowiadają.


Jaki kinkiet kupić?


Intrygującym przykładem jest także lampa kinkietowa od Sollux Lighting o smakowitej nazwie włoskiego makaronu – Penne. Występuje w kilku rozmiarach co pozwala na stworzenie ciekawej kompozycji. Posiada kilka wariantów kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu dobierzemy ten najbardziej właściwy i pasujący do wnętrza. Nietuzinkowe kinkiety znajdziecie również w ofercie marki Step into Design. Na szczególną uwagę zasługuje kinkiet Bird z motywem ptaka. Potrzebne Ci ładne lampy kinkietowe do salonu i nie wiesz jakie wybrać? Nowoczesne kinkiety tylko w SuperWnetrze - nie będziesz żałować zakupu!