Kinkiety

(450)

Kinkiety to doskonały rodzaj oświetlenia, który uzupełni brakujące wiązki światła. Najlepszym i praktycznym rozwiązaniem jest wybór całego zestawu lamp z tej samej kolekcji – co bez problemu można uczynić, dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów do oświetlenia wnętrza. Wśród najbardziej rozpoznawalnych i uznanych marek, w których asortymencie znajdują się nowoczesne kinkiety, możemy wymienić: Sollux Lighting, Light Prestige, King Home, Milagro oraz Gie El.

 

Świetną propozycją do punktowego oświetlenia będzie lampa kinkietowa Aria marki King Home, która jest kolejną z tej serii lampą do aranżacji wnętrza. Dzięki niej, stworzymy całą, piękną kolekcję, a domowa przestrzeń zyska przyjemnego, promiennego charakteru. Domowe wnętrze oświetli pięknie, nowoczesny kinkiet Perla marki Milagro o eleganckim, stylowym designie. Składają się na niego harmonijnie ułożonych okrągłych kryształków umieszczonych na stalowych pręcikach, które spływają bo białej misy. Kinkiet Perla występuje także w srebrnym wariancie kolorystycznym. 

 

Ściany wspaniale rozświetli również lampa kinkietowa Auletta marki Light Prestige. Wykonana jest z trwałego, odpornego na uszkodzenia metalu i posiada industrialny, cynowo-złoty kolor, dzięki czemu świetnie się prezentuje. Skupia światło w jednym punkcie co sprawia, że idealnie nadaje się podczas czytania książek w sypialni.

 

Intrygującym przykładem kinkietu jest także lampa od Sollux Lighting o smakowitej nazwie włoskiego makaronu – Penne. Występuje w kilku rozmiarach co pozwala na stworzenie ciekawej kompozycji. Posiada kilka wariantów kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu dobierzemy ten najbardziej właściwy i pasujący do wnętrza. Potrzebne Ci ładne lampy kinkietowe i nie wiesz jakie wybrać? Nowoczesne kinkiety tylko w SuperWnetrze!


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów