Kokoon Design

Kokoon Design to belgijska marka oferująca meble, lampy, dywany i dekoracje. Szczególnie popularne produkty tej marki to bardzo nowoczesne krzesła, fotele i hokery. Marka Kokoon Design stała się popularna na polskim rynku stosunkowo niedawno. Wpasowała się idealnie w aktualne upodobania naszych klientów szybko trafiając na listę bestsellerów.

Nasz sklep współpracuje bezpośrednio z producentem. Dlatego zapewniamy pełną i aktualną ofertę, ciągły dostęp do nowości i atrakcyjnych promocji. Zamawiając meble i lampy Kokoon Design otrzymasz paczkę prosto z belgijskiego magazynu.

Marka Kokoon Design podąża za najnowszymi trendami designu od 2003 roku. Zrzesza młodych entuzjastów, którzy stawiają sobie ważny cel. Chcą by produkty Kokoon Design wprowadzały najlepsze wzornictwo do domów wielbicieli stylowej aranżacji wnętrz. Każdy fotel, krzesło czy lampa to nowoczesne arcydzieła wzornictwa. Dodają wnętrzu ponadczasowego stylu. Wszystko utrzymane jest w tonie klasycznej elegancji co sprawia, że Kokoon Design to zawsze dobry wybór.

Sprawdź produkty Kokoon Design w kategoriach: