Zestawy sztućcy

Praktyczność i elegancja podstawą stołowej zastawy


Celebrowanie posiłków wśród bliskich wymaga wyjątkowej oprawy, elegancko nakryty stół z pewnością sprawi, że codzienne posiłki mogą stać się wyjątkową ucztą. Wspólne jedzenie obiadu lub kolacji sprawia, że choć na chwilę można oderwać się od problemów dnia codziennego i czerpać pozytywną energię ze spotkania. Dobrą atmosferę można uzyskać nie tylko poprzez zaserwowanie pysznych dań, ale również dzięki wizualnej oprawie. Wyjątkowo nakryty stół sprawi, że zapewnimy gościom nie tylko ucztę dla podniebienia, ale estetyką podania sprawimy również przyjemność dla oczu. Warto więc zadbać o elegancki obrus, stylowe szkło, odpowiednio dobrany zestaw sztućców oraz dodatki, które uzupełnią wyjątkowe nakrycie i staną się spójną całością. Wysokiej jakości noże, widelce i łyżki będą wygodnymi narzędziami, które zapewnią wygodę w spożywaniu zarówno codziennego posiłku jak i wytrawnych i wyjątkowych dań.
 

Mistrzowska precyzja wykonania połączona z najlepszą jakością


W asortymencie sklepu SuperWnetrze znaleźć można wyjątkowe komplety sztućców, które doskonale uzupełnią wyposażenie kuchenne.Szeroka gama oferowanych produktów sprawia, że z pewnością każdy odnajdzie zestaw idealnie pasujący do innych akcesoriów. Wybierać można wśród kompletów wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej, których minimalistyczny design zaspokoi miłośników prostoty i harmonii. Znajdują się również zestawy sztućców, które zaprojektowane zostały z myślą o nowoczesnej formie połączonej z tradycją.Rękojeści takich elementów wykonane zostały z drewna lub porcelany, kompozycja taka prezentuje się niezwykle stylowo i będzie dobrze wyglądać na klasycznie zastawionym stole. Oferowane komplety narzędzi można zakupić w bardzo różnych kombinacjach i z różną liczbą elementów wchodzących w ich skład, dostępne są zestawy składające się nawet z 84 sztuk, takie wyposażenie z pewnością przyda się w barze lub w restauracji.
 

Wyjątkowo oryginalne komplety sztućców


Podstawowe zestawy sztućców składają się głównie z noża, widelca, łyżek oraz małych łyżeczek, warto jednak wyposażyć swoją kuchnię w dodatkowe akcesoria, które nadają się do zadań specjalnych. Pod pojęciem małych łyżeczek kryją się różne rodzaje tych sztućców przeznaczone do innych zadań. Oczywiście najczęściej używane są do kawy bądź deseru. Jeśli mieszkańcy są miłośnikami espresso warto również wziąć pod uwagę zakup malutkich łyżeczek do niego przeznaczonych, które odpowiadają wielkości filiżanki. Zaś do latte świetnie sprawdzą się łyżeczki z długą rączką, która doskonale poradzi sobie w wysokich szklankach. Komplet sztućców wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które bezpieczne jest w kontakcie z żywnością idealnie sprawdzi się do uzupełnienia lunchbox’a lub ze względu na jego lekkość do zabrania ze sobą na wycieczkę lub piknik. Zestaw widelczyko-łyżeczek sprawdzi się idealnie podczas serwowania drobnych przekąsek. Na prezent dla młodego małżeństwa wyjątkowym stanie się komplet sztućców, które zapakowane zostały w elegancką walizkę.

nowosci w superwnetrze