Kosz kuchenny na odpadki 6l Sort&Go zielony 129841

Opis produktu

Marka Brabantia produkuje przedmioty użytku codziennego do domu. Jej produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i niezwykłym designem. Każdy z nich, został starannie zaprojektowany, a później wyprodukowany ze szczególną precyzją. Jednymi z akcesoriów, które firma ma w swojej ofercie, są kosze na śmieci. Sprzedawane są one w różnych rozmiarach, kolorach i technologiach.

Na szczególną uwagę zasługuje linia Sort & Go. Powstała po to, żeby umożliwić stworzenie idealnego kompletu do sortowania odpadów w domu. Kosze występują w czterech rozmiarach: 3 litry, 6 litrów, 12 litrów i 16 litrów. Dzięki temu, że można wybierać spośród kilku kolorów, już nigdy nie pomylisz się przy wyrzucaniu śmieci — każdy z rodzajów odpadów będzie miał przypisany swój śmietnik w odpowiednim kolorze. Kosze są na tyle kompaktowe, że nawet pełen zestaw do segregowania nie zajmie dużo miejsca.

Zielony kosz na śmieci o pojemności 6 litrów, wykonany został z tworzywa sztucznego ABS. Dzięki dołączonemu zestawowi montażowemu Easy Fix można nie tylko postawić go na podłodze, ale również przymocować go do drzwiczek kuchennej szafki czy ściany.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
129841
Kod EAN
8710755129841
Kolekcja
Wysokość
18,1 cm
Długość
20 cm
Szerokość
24,9 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Kosz kuchenny na odpadki 6l Sort&Go zielony 129841

Dodaj opinię
  •       Lidia

    Świetny kosz do kuchni na odpadki organiczne. Polecam.

    23.10.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.