Kosz kuchenny na śmieci 3x11L Bo Touch Bin 3 komorowy Brabantia biały

Opis produktu

Kosz na śmieci do kuchni - EKO rozwiązanie

W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko jest niezwykle istotne. Ważne jest, aby chociażby ograniczać zużycie wody, produkcję śmieci czy sortować odpady. Świetnym rozwiązaniem, które ułatwi takie działania będzie kosz na śmieci do kuchni z linii Bo Touch Bin, wyprodukowany przez firmę Brabantia.

kosz na śmieci do kuchni
kosz na śmieci do kuchni biały

Kosz na śmieci do kuchni - przyjazny środowisku

Proces technologiczny, w wyniku którego powstał kosz na śmieci do kuchni, nagrodzony został certyfikatem Cradle to Cradle. Przyznawany jest on wtedy, kiedy firma spełnia najwyższe standardy w zakresach takich jak: emisja dwutlenku węgla, korzystanie z odnawialnych źródeł energii czy dbałość o bezpieczeństwo.

Konstrukcja kosza na śmieci

Kosz na śmieci do kuchni skonstruowany został w taki sposób, aby jak najłatwiej było z niego korzystać. Stal nierdzewną pokryto kolorem białym. Wewnątrz znajdują się trzy niezależne wiaderka o pojemności 11 litrów, które można swobodnie wyciągnąć żeby je opróżnić. Duży otwór wlotowy powoduje, że znacznie trudniej zabrudzić kosz. Oddzielne pojemniki sprawiają, że codzienna segregacja odpadów nie będzie żadnym problemem. Pokrywa otwiera się po lekkim naciśnięciu dłonią. Ustawiony na regulowanych nogach, pozwala dopasować wysokość, tak by odpowiadała domownikom.

praktyczny kosz na śmieci
brabantia logo

Brabantia - uznana marka od 1919

Brabantia powstała w 1919 roku, kiedy pradziadek Van Elderen wykonał pierwszy dzbanek na mleko. Miało to miejsce w małym miasteczku na północy Aalst - Brabancji. Założona przez piętnastu członków rodzinnych, wykonujących i przekazujących z pokolenia  na pokolenie dokładność i precyzję w pracy nad produktami firmy. Obecnie, firma posiada w pełni swoje filie na wszystkich kluczowych rynkach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Niemczech, Danii, Szwajcarii, Hiszpanii, Włoszech i USA, a także dział eksportu obejmujący inne rynki światowe. W głównej siedzibie w Holandii producent Brabantia zatrudnia 28 pracowników, którzy osiągają aż 6 milionów dolarów zysków. Zgodnie z celem, Brabantia wytwarza tylko” solidne, niezawodne produkty, które są trwałe”.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BR 31-35-23
Kod EAN
8710755313523
Kolekcja
Wysokość
68 cm
Szerokość
54 cm
Głębokość
31,5 cm
Pojemność
3 x 11 l
Waga
10 kg
Materiał
stal nierdzewna
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Brabantia
 • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 3 opinie

Opinia o produkcie Kosz kuchenny na śmieci 3x11L Bo Touch Bin 3 komorowy Brabantia biały

Dodaj opinię
 •       Ewa

  Jestem bardzo zadowolona , polecam szczerze. Dziękuje

  03.01.22
 •       Jan

  Kosz na śmieci spełnia moje oczekiwania. Polecam.

  07.10.20
 •       Paulina

  Świetny kosz kuchenny. Polecam śmiało.

  25.09.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.