Kosz kuchenny na śmieci Touch Bin BO 2x30L czarny matowy 221484

Opis produktu

Wolnostojący kosz na śmieci BO marki Brabantia, to jeden z serii Touch Bin. Kosze z tej serii otwierane są poprzez nacisk na pokrywę. Zastosowano w nich rozwiązanie Soft Touch, dzięki któremu wystarczy delikatnie oprzeć rękę na koszu, płynnie się otworzy. Specjalnie opracowane zawiasy sprawiają, że, tak zamykanie jak i otwieranie, pojemnika na odpady jest zupełnie bezgłośne, a pokrywa szczelnie przylega do reszty konstrukcji, uniemożliwiając tym samym wydostanie się przykrych zapachów.

 

Kosze Bo zbudowane są z atestowanej stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Ich kształt świetnie komponuje się z każdym nurtem wnętrzarskim, a mnogość kolorów do wyboru, cieszy oko każdego estety. W przypadku tego modelu stal nierdzewną pokryto kolorem czarnym i wykończono w macie, czyniąc go idealnym, uniwersalnym elementem wyposażenia. 

 

Wewnątrz obudowy znajdują się dwie niezależne komory a w nich, z kolei, wyciągane pojemniki o pojemności po 30 litrów każdy. Takie rozwiązanie znajduje zastosowanie szczególnie w przypadku wymogu sortowania odpadów. Umożliwia także utrzymanie kosza na śmieci w czystości i znacznie ułatwia jego opróżnianie czy wymianę worków. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
221484
Kod EAN
8710755221484
Kolekcja
Wysokość
65,6 cm
Długość
54,5 cm
Szerokość
31,2 cm
Materiał
Stal nierdzewna 18/10 , tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.