Kosz na śmieci 12l Brabantia NewIcon srebrny

Opis produktu

Linia New Icon, to niespotykana na skalę rynkową seria, która powstała w zgodzie z naturą. Część materiałów użytych do produkcji koszy na śmieci z tej oferty, pochodzi z recyklingu. Pojemniki na odpady, wraz z opakowaniami, z którymi są sprzedawane są biodegradowalne aż w 98%. Marka Brabantia, która jest producentem tej linii, część zysków z jej sprzedaży przeznacza na ratowanie oceanów. Przekazuje dotację na organizację The Ocean Cleanup, która zajmuje się wyławianiem śmieci z powierzchni.

Kosz wykonano ze stali, która nie będzie rdzewieć nawet w pomieszczeniach, w których występuje zwiększony poziom wilgotności. Świetnie sprawdzi się w łazience i kuchni. Jego ergonomiczny, okrągły kształt sprawia, że zmieści się on praktycznie wszędzie. Kosz o pojemności 12 litrów, będzie nadawał się również do dziecięcego pokoju. 

Kiedy pokrywa kosza jest zamknięta, nie wydobywają się z niego żadne nieprzyjemne zapachy. Podnosi się ona po naciśnięciu znajdującego się u dołu pedału. Mechanizm otwierający został skonstruowany w taki sposób, aby pokrywa chodziła płynnie i cicho. W środku kosza znajduje się pojemnik, który bez problemu można wyciągnąć. Bezpośrednio do pojemnika montuje się worki na śmieci. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
11 38 88
Kod EAN
8710755113888
Kolekcja
Wysokość
41 cm
Długość
25 cm
Szerokość
34 cm
Pojemność
12l
Materiał
stal nierdzewna
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.