Kosz na śmieci 12l z pedałem srebrny

Opis produktu

Kosz na śmieci z pedałem Tadar to produkt, który został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co nadaje mu surowy i uniwersalny design. Dzięki temu kosz pasuje do każdego pomieszczenia - od kuchni, przez łazienkę, aż po pokój dziecięcy. Wykorzystanie stali nierdzewnej zapewnia odporność na korozję, co umożliwia użytkowanie kosza w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Kosz jest również łatwy w pielęgnacji.

Wnętrze kosza zostało wyposażone w pojemnik z tworzywa sztucznego o pojemności 12 litrów z uchwytem. Mechanizm uchylania klapy śmietnika zapobiega kontaktowi z bakteriami i brudem, a jednocześnie umożliwia łatwe opróżnienie kosza. Dzięki temu produkt sprawdzi się zarówno w domu, biurze, jak i lokalach gastronomicznych czy usługowych.

Kosz na śmieci z pedałem Tadar jest elegancki i nowoczesny, dzięki czemu można go umieścić w dowolnym pomieszczeniu. Antypoślizgowa nakładka na pedale zapobiega kontaktowi z bakteriami, a pojemny wkład z metalową rączką ułatwia opróżnianie kosza bez konieczności ingerencji rąk. Produkt jest łatwy w obsłudze i posiada prosty mechanizm otwierania i opróżniania pojemnika ze śmieciami.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
5900672754575
Kod EAN
5900672754575
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Tadar
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.