Kosz na śmieci 30L pedałowy NewIcon Brabantia stal matowa FPP

Opis produktu

Stalowy kosz na śmieci marki Brabantia, to unikalny przedmiot użytku domowego. Wykonany został w 40% z materiałów pochodzących z recyklingu. Jego ponadczasowy, okrągły kształt sprawia, że świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu - nie tylko domowym czy firmowym, ale w każdym miejscu, w którym przebywają ludzie. Dzięki cylindrycznej formie, możliwe było uzyskanie aż 30 litrowej pojemności, przy jednoczesnym zminimalizowaniu wielkości kosza - średnica podstawy to niecałe 30 cm, czyli mniej więcej tyle, ile długości ma kartka A4.

 

Śmietnik zabezpieczono specjalistyczną powłoką FPP. Powłoka Fingerprint Proof zabezpiecza kosz przed powstawaniem zabrudzeń takich jak odciski palców, smugi, czy inne tego typu. Pedałowy mechanizm otwierający, wyposażony został w zawiasy, które sprawiają, że otwieranie i zamykanie się klapy jest bezgłośne. Kosz na śmieci jest szczelny wtedy, kiedy pokrywa i klapa są domknięte. Wewnątrz znajduje się wykonany z tworzywa sztucznego pojemnik, który z łatwością można wyciągnąć. Spód śmietnika pokryto materiałem o właściwościach antypoślizgowych. 

Kupując produkty z linii New Icon wspierasz organizację The Ocean Cleanup, która zajmuje się zbieraniem śmieci z powierzchni oceanów. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BR 11-18-22
Kod EAN
8710755111822
Kolekcja
Wysokość
50,3 cm
Długość
35,5 cm
Szerokość
32,5 cm
Głębokość
38 cm
Średnica
29 cm
Pojemność
30 l
Materiał
Stal nierdzewna 18/10
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.