Kosz na śmieci Bo Touch bin Hi 60 l biały 130205

Opis produktu

Kosz na śmieci Hi z serii Bo Touch Bin, to kolejny z wypustów znanej holenderskiej marki Brabantia. Firma znana jest z najwyższej jakości produktów oraz docenianego na całym świecie poczucia estetyki w kwestii artykułów gospodarstwa domowego oraz mebli. Doskonałym przykładem filozofii marki jest kosz na śmieci Hi. 

 

Kosz wykonany jest z najwyższej jakości komponentów, spełniający wszystkie standardy użytkowalności. Jest on jednocześnie ozdobą samą w sobie. Idealnie wyprofilowany, może znaleźć swoje miejsce zarówno przy wyspie kuchennej, ścianie, dowolnym meblu ale też i w rogu pomieszczenia. Stabilność zapewniają cztery regulowane nóżki. Wyposażony został w najnowocześniejsze rozwiązania takie jak system “Soft Touch” zapewnia komfortowe, ciche użytkowanie. Wystarczy delikatny nacisk aby unieść pokrywę i uzyskać dostęp do 60l pojemnika wewnętrznego. Jest on  wytworzony z tworzywa sztucznego, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Wyjmowane wiadro ułatwia wymianę worków na śmieci. 

 

Niezawodność kosza na odpady potwierdza to, że został odznaczony brązowym certyfikatem Cradle to Cradle. Aby go otrzymać produkty muszą spełniać bardzo surowe kryteria związane z bezpieczeństwem dla środowiska i zdrowia człowieka. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
130205
Kod EAN
8710755130205
Kolekcja
Wysokość
81,5 cm
Długość
31,2 cm
Szerokość
54,5 cm
Materiał
Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.