Kosz na śmieci kuchenny 11+23l Bo Touch Bin 2 komory Brabantia biały

Opis produktu

Kosz na śmieci BO z linii Touch Bin wyprodukowany został z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która w połączeniu z niezawodnym tworzywem sztucznym, daje gwarancję jakości. Tę jakość potwierdza producent - firma Brabantia, która na swój produkt daje aż 10 lat gwarancji właśnie. 

 

Stal pokryta została, przy użyciu metody malowania proszkowego, lakierem w kolorze białym. Lakier ten, w zestawieniu z czarnymi elementami, takimi jak pokrywa, regulowane nogi, czy podstawa kosza stanowi genialne, ponadczasowe połączenie, które świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Wysokość kosza można regulować tak, aby poziom otworu wlotowego odpowiadał każdemu z domowników.

 

Wnętrze kosza podzielono na dwie, niezależne od siebie komory. Jedna ma pojemność 23 litrów, druga z kolei 11 litrów. Obie wyposażono w pojemniki o kształcie wiaderek, które dzięki specjalnym uchwytom można bez problemu wyciągnąć, tym samym czyniąc wymianę worka dużo prostszą. Wnętrze kosza od otoczenia oddziela szczelna pokrywa. Aby ją otworzyć, wystarczy delikatnie nacisnąć - takie ułatwienie, to zasługa systemu Soft Touch. 

 

Brabantia to firma, która działa na rynku już od ponad stu lat. Firma działa w duchu eko - dowodem na to niech będzie ekologiczny certyfikat Cradle to Cradle, którym została wyróżniona na poziomie brązowym.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BR 31-35-47
Kod EAN
8710755313547
Kolekcja
Wysokość
68 cm
Długość
54 cm
Szerokość
31,5 cm
Głębokość
31,5 cm
Pojemność
11l + 23l
Waga
8 kg
Materiał
Stal nierdzewna 18/10
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Brabantia
 • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 4 opinie

Opinia o produkcie Kosz na śmieci kuchenny 11+23l Bo Touch Bin 2 komory Brabantia biały

Dodaj opinię
 •       Romek

  Genialny kosz. Jedna cześć jestem większa na zwyczajne śmieci a mniejszą mam na odpady organiczne. Genialne rozwiązanie. Wygląda rewelacyjnie ;)

  17.01.22
 •       Ryszard

  Bardzo dobrze wykonany, zgodny z opisem.

  30.09.21
 •       Tomek

  Kosz bardzo estetycznie wykonany. Wygląda jak mebel a nie jak śmietnik. Łatwo się otwiera i zamyka. Można to zrobić mając nawet brudne ręce. Dla mnie miało znaczenie to, że nie muszę sięgać do szafek pod zlewem itp. Nie jest ciężki, co ma znaczenie przy przestawianiu. Ogromnym minusem jest cena ale akurat tutaj znalazłem najtańszą ofertę w momencie zakupu. Sklep zrealizował zamówienie zgodnie z opisem na stronie. Produkt wzorowo zapakowany do transportu.

  30.09.19
 •       Edyta

  Super produkt bardzo jestem zadowolona

  04.08.19

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.