Kosz na śmieci kuchenny 11+23l Brabantia Bo Pedal Bin czarny mat

Opis produktu

Produkty, które zostały zaprojektowane i wytworzone przez firmę Brabantia, to niezwykłe przedmioty użytku domowego. Są połączeniem ponadczasowej elegancji z najwyższą jakością i starannością wykonania. Projektanci z holenderskich biur, dbają o to, aby kosze nie tylko spełniały swoje zadanie, ale też żeby same w sobie stanowiły element wykończenia wnętrza. 

 

Firma działa na rynku już od ponad stu lat. Fabryki pracują w duchu troski o środowisko i bezpieczeństwo. Przedsiębiorstwo zostało odznaczone certyfikatem Cradle to Cradle, który przyznawany jest tylko i wyłącznie wtedy, kiedy spełnione zostają najwyższe standardy w obszarach ekologii i bezpieczeństwa ludzi.

 

Kosz na śmieci BO z linii Pedal Bin jest otwierany po naciśnięciu, znajdującego się w dolnej części, pedału. Unosi się wtedy pokrywa, która przesłaniała wcześniej szeroki otwór wlotowy. Wnętrze kosza podzielone zostało na dwie niezależne komory. Każdą z nich wyposażono w wyciągnie pojemniki o pojemnościach 11 litrów i 23 litry. Najodpowiedniejszymi workami do tego typu śmietnika będą worki Perfect Bin o oznaczeniu “X” i “J”. Kosz wykonano ze stali nierdzewnej, która pokryta została ponadczasowym kolorem - matowym czarnym.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
12 12 27
Kod EAN
8710755121227
Kolekcja
Wysokość
44 cm
Długość
54 cm
Szerokość
36,5 cm
Waga
6 kg
Materiał
stal nierdzewna
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Brabantia
 • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 2 opinie

Opinia o produkcie Kosz na śmieci kuchenny 11+23l Brabantia Bo Pedal Bin czarny mat

Dodaj opinię
 •       Przemek

  Produkt zgodny z opisem

  17.02.22
 •       Agata

  Bardzo ładny i pojemny kosz na śmieci. Działa bez zarzutu. Dla mnie 5/5 gwiazdek

  23.10.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.