Kosz na śmieci kuchenny 30l Touch Bin New Brabantia czerwony

Opis produktu

Niezwykły, intensywnie czerwony kolor kosza na śmieci sprawia, że przyciąga on wzrok każdego. Będzie stanowił genialny, mocny akcent w każdym pomieszczeniu. Ze względu na swoją pojemność - 30 litrów - sprawdzi się nie tylko w kuchni. Pasować będzie również do łazienki, biura czy pokoju dziecięcego. 

 

Producentem tego kosza jest Brabantia. To holenderska firma, która działa na rynku związanym z obróbką stali nierdzewnej już od ponad stu lat. Produkty marki łączą ze sobą ponadczasową elegancję z nowoczesnymi akcentami w postaci unikalnych kolorów. Niezaprzeczalną jakość dodatkowo potwierdza dziesięcioletnia gwarancja, która producent daje na swoje produkty. 

 

Kosze na śmieci z linii Touch Bin New charakteryzują się tym, że ich mechanizm otwierający wyposażono w system Soft Touch. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu do otwarcia kosza wystarczy tylko delikatny nacisk dłonią. Połączenie tego systemu wraz z wysokością śmietnika sprawia, że nie trzeba się do niego dodatkowo schylać. Wewnątrz kosza znajduje się wykonane z tworzywa sztucznego wiadro. Dzięki temu, że łatwo się je wyciąga, wymiana worka na śmieci czy umycie kosza nie stanowią żadnego problemu.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
11 51 89
Kod EAN
8710755115189
Kolekcja
Wysokość
76 cm
Długość
32,8 cm
Szerokość
32,8 cm
Średnica
29,5 cm
Pojemność
30 l
Materiał
stal nierdzewna
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.