Kosz na śmieci kuchenny 36l Bo Touch Bin 1 komora Brabantia platynowy

Opis produktu

Brabantia, to działające na rynku już od ponad stu lat, holenderskie przedsiębiorstwo. W produktach schodzących z linii produkcyjnych fabryk do niej należących, widoczna jest niebywała staranność w wykonaniu, dbałość o detale i niezwykła estetyka. Projekty łączą w sobie ponadczasowe piękno z nowoczesnymi elementami designu. W przypadku kosza na śmieci Bo, tym elementem jest kolor - przepiękny, platynowy. 

 

Kosze na śmieci z linii Touch Bin wykonane zostały z najwyższej jakości, atestowanych materiałów takich jak stal nierdzewna i tworzywo sztuczne. Niezawodność ich produktów potwierdza dziesięcioletnia gwarancja, której producent udziela na swoje wytwory. Kosze te odznaczone zostały ekologicznym certyfikatem Cradle to Cradle, który przyznawany jest tylko i wyłącznie firmom, które spełniają najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa ludzi i środowiska. 

 

Pokrywa śmietnika otwiera się po delikatnym naciśnięciu dłoni, dzięki systemowi Soft Touch. Mechanizm otwierający wyposażono w zawiasy, które sprawiają, że otwieranie i zamykanie jest bezgłośne. Wewnątrz znajduje się wyjmowany pojemnik o pojemności 36 litrów. Takie rozwiązanie sprawia, że wymiana worka i utrzymanie czystości nie stanowią żadnego problemu. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BR 31-57-87
Kod EAN
8710755315787
Kolekcja
Wysokość
68 cm
Długość
54 cm
Szerokość
31,5 cm
Głębokość
31,5 cm
Pojemność
36 l
Materiał
Stal nierdzewna 18/10
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.