Kosz na śmieci kuchenny 36l Bo Touch Bin 1 komora Brabantia stal matowa

Opis produktu

Kosz na śmieci Bo z linii Touch Bin zaprojektowanej i wyprodukowanej przez firmę Brabantia, jest nie tylko przedmiotem użytku domowego - sam w sobie stanowi element dekoracyjny wnętrza. 

 

Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, pokrytej, przy użyciu metody malowania proszkowego, warstwą lakieru matowego. Zabezpieczony został dodatkowo powłoką FPP (Fingerprint Proof), czyli powłoką, która minimalizuje powstawanie na powierzchni śmietnika śladów palców, smug czy innych tego typu zabrudzeń. Jest to niewątpliwa zaleta nie tylko w kuchni - kosz może być również użytkowany w innych pomieszczeniach, a ślady palców zostawiamy niezależnie od miejsca, w którym kosz się znajduje. 

 

Do kosza zamocowano cztery nogi z nakładkami antypoślizgowymi. Dzięki temu, wysokość kosza można regulować. Zamknięta pokrywa kosza jest szczelna - nie wydostają się z niego żadne zapachy. Śmietnik otwiera się za pomocą delikatnego nacisku dłoni na pokrywę. Unosi się ona i opada w sposób całkowicie bezgłośny. Wewnątrz znajduje się wyjmowany pojemnik, o pojemności 36l. Takie rozwiązanie, w połączeniu z tym, że kosz nie stoi bezpośrednio na podłodze umożliwia utrzymanie czystości w nim i jego okolicach.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BR 31-58-48
Kod EAN
8710755315848
Kolekcja
Wysokość
68 cm
Długość
54 cm
Szerokość
31,5 cm
Głębokość
31,5 cm
Pojemność
36 l
Materiał
Stal nierdzewna 18/10
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Kosz na śmieci kuchenny 36l Bo Touch Bin 1 komora Brabantia stal matowa

Dodaj opinię
  •       Sylwia

    Pojemny, porządny kosz na śmieci do kuchni. Polecam.

    27.05.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.