Kosz na śmieci kuchenny 36l Brabantia Bo Pedal Bin 1 komora platynowy

Opis produktu

Jednokomorowy kosz na śmieci BO ma pojemność aż 36 litrów, co sprawia, że świetnie sprawdzi się nie tylko w domowej kuchni. Znajdzie swoje miejsce w firmowym biurze, czy restauracyjnej toalecie. Unikalny, na skalę rynkową kolor - platynowy, powoduje, że kosz ma też niezwykłe walory estetyczne. Prostokątny kształt kosza, o zaokrąglonych kantach, czyni go bezpiecznym nawet w miejscach, w których przebywają dzieci.

 

Kosz na śmieci Bo wyprodukowany został przez holenderską firmę Brabantia. Firma w swoich produktach używa materiałów najwyższej jakości - z takich też zbudowano kosze z linii Pedal Bin. Staranność wykonania i bezusterkowość przedmiotów, potwierdza aż dziesięcioletnia gwarancja producenta. 

 

Aby otworzyć kosz na śmieci wystarczy nacisnąć stopą na pedał znajdujący się przy podłodze. Pokrywa kosza otworzy się ukazując szeroki otwór wlotowy, który świetnie się sprawdzi nawet przy dużych, nieregularnych śmieciach. Kiedy pokrywa jest zamknięta, kosz jest szczelny, co w praktyce oznacza to, że nie wydostają się na zewnątrz żadne nieprzyjemne zapachy. Wewnątrz kosza znajduje się wyjmowane wiaderko, dzięki czemu łatwo wymienić worek na śmieci (tu najlepiej Perfect Fit, “R”) i utrzymać czystość.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
12 14 49
Kod EAN
8710755121449
Kolekcja
Wysokość
44 cm
Długość
36,5 cm
Szerokość
54 cm
Materiał
stal nierdzewna
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Kosz na śmieci kuchenny 36l Brabantia Bo Pedal Bin 1 komora platynowy

Dodaj opinię
  •       Ewelina

    Super produkt. W mojej kuchni sprawdza się świetnie ten kosz. Jakość bardzo zadowalająca.

    23.10.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.