Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Bo Touch Bin betonowy szary

Opis produktu

W dzisiejszych czasach, w branży produktów użytku domowego, tak samo istotne jak doskonała jakość, ważny jest nienaganny wygląd przedmiotów. Uosobieniem tych dwóch cech jest trzykomorowy kosz na śmieci Bo, z serii Touch Bin. 

 

Jego producentem jest holenderska firma Brabantia, znana ze swoich ponadczasowych wzorów i ponad stuletniego doświadczenia, które ma przełożenie na najwyższą jakośc produktów, które mają w swojej ofercie. Kolejnym z aspektów niezwykle ważnym dla firmy jest dbałość o bezpieczeństwo ludzi i środowiska. Ich starania zostały docenione certyfikatem Cradle to Cradle. Brabantia stara się również swoim klientom ułatwić dbanie o środowisko. Znajdujące się wewnątrz kosza trzy osobne komory sprawiają, że codzienna segregacja śmieci staje się dziecinnie prosta. 

 

Kosz został wykonany ze stali nierdzewnej, pokrytej metodą proszkową, kolorem betonowo szarym. Zamocowano do niego regulowane nóżki, dzięki czemu można całkowicie spersonalizować kosz. Pokrywa w kolorze czarnym działa w oparciu o system “Soft Touch”. Użytkowanie kosza dzięki zamontowanym w nim zawiasom jest praktycznie bezgłośne. Dzięki swojemu kształtowi może być postawiony w dowolnym miejscu kuchni. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
12 72 29
Kod EAN
8710755127229
Kolekcja
Wysokość
68 cm
Długość
54 cm
Szerokość
31,5 cm
Materiał
stal nierdzewna
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Bo Touch Bin betonowy szary

Dodaj opinię
  •       Krystyna

    Taki właśnie kosz był mi potrzebny. Wygodne sortowanie. No i estetyczny.

    16.12.21

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.