Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin Biały 3 komory

Opis produktu

Co zrobić, aby codzienne sortowanie odpadów było prostsze? Wyposażyć kuchnię w kosz, który będzie do tego specjalnie przeznaczony. Takim koszem jest właśnie Bo z linii Pedal Bin. Kosz został wyprodukowany przez firmę Brabantia. 

 

To holenderskie przedsiębiorstwo działa na rynku już od ponad wieku - założone zostało w 1919 roku. Na przestrzeni tych stu lat zmieniało nazwę, strukturę firmy czy profil, jednakże zawsze przekładało się na koleje etapy rozwoju. Dzisiejsi projektanci dbają o to, aby każdy z produktów z oferty był nie tylko zwykłym przedmiotem użytku codziennego. Przykładają dużo uwagi do tego, żeby produkty były estetyczne. Czasami same w sobie stanowią element dekoracyjny.

 

Kosz BO wyprodukowano z najwyższej jakości stali nierdzewnej, którą pokryto lakierem w kolorze białym. Śmietnik jest koszem pedałowym, co znaczy tyle, że aby go otworzyć należy nacisnąć stopą pedał znajdujący się u dołu. Po naciśnięciu w sposób płynny i bezgłośny unosi się pokrywa. Pokrywę można otworzyć ręcznie i zablokować w pozycji otwartej. Wewnątrz kosza znajdują się trzy niezależne komory, wyposażone w 11 litrowe, wyciągane pojemniki. To właśnie one ułatwiają codzienne sortowanie śmieci. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
12 10 05
Kod EAN
8710755121005
Kolekcja
Wysokość
44 cm
Długość
35,5 cm
Szerokość
54 cm
Pojemność
3x11l
Materiał
stal nierdzewna
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Brabantia
 • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 4 opinie

Opinia o produkcie Kosz na śmieci kuchenny 3x11l Brabantia Bo Pedal Bin Biały 3 komory

Dodaj opinię
 •       Elżbieta

  Polecam serdecznie ten kosz na śmieci do kuchni. Wysoka jakość, doskonały wygląd, robi wrażenie. Plus za możliwość dokładnej segregacji.

  22.06.20
 •       Eliza

  Super kosz na śmieci. Ma 3 komory, dzięki czemu łatwiej jest segregować odpadki. U mnie sprawdza się super. Mogę śmiało polecić.

  22.06.20
 •       ewd

  Szybka dostawa i kosz spełnia oczekiwania

  27.05.20
 •       Marcin

  Pełna profeska!

  02.04.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.