Kosz na śmieci kuchenny 60l Brabantia Touch Bin czarny

Opis produktu

Wolnostojący kosz na śmieci marki Brabantia, jest jednym z produktów dostępnych w serii Touch Bin. Ma uniwersalny, pasujący do każdego wnętrza kolor - czarny. Dodatkową zaletą takiego koloru jest to, że praktycznie nie widać na nim zabrudzeń takich jak odciski palców czy chociażby smugi. 

 

Kształt kosza jest dość nietypowy - z jednej strony cylindryczny, z tyłu jednak prosty. Wszystko po to, żeby zapewnić jak największą wygodę w użytkowaniu - można go swobodnie dostawić do ściany czy boku mebla. Pokrywa kosza jest w całości zdejmowana, dzięki czemu łatwo opróżnić kosz czy go umyć. Dodatkowym ułatwieniem są uchwyty, które sprawiają, że przenoszenie kosza nie będzie stanowić żadnego problemu. Klapa unosi się po delikatnym naciśnięciu dłoni, ukazując szeroki otwór wlotowy. Kosz ma pojemność 60 litrów, przez co świetnie sprawdzi się nie tylko w kuchni - zastosowanie znajdzie też w ogrodzie, biurze czy nawet przestrzeni pożytku publicznego. Wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej, sprawi że nie będzie korodował nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. 

 

Firma Brabantia, to działająca już od ponad stu lat, która łączy w swoich produktach użyteczność z unikalnym designem. Sygnowana certyfikatem Cradle to Cradle na poziomie brązowym.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BR 40-25-62
Kod EAN
8710755402562
Kolekcja
Wysokość
71 cm
Długość
41,5 cm
Szerokość
41,5 cm
Średnica
41,5 cm
Pojemność
60 l
Materiał
Stal nierdzewna 18/10
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.