Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia czerwony

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Czerwony kosz na śmieci, to wspaniały akcent kolorystyczny do każdego wnętrza. Świetnie będzie wyglądał w stylizacjach loftowych i industrialnych, ale też w kolorowym, dziecięcym pokoju. Ze względu na swoją pojemność, pasować będzie do kuchni, łazienki i biura. Firma Brabantia, która jest producentem serii New Icon, stawia w swoich projektach na ponadczasową estetykę i najwyższą jakość wykonania. Trwałość tego śmietnika potwierdza to, że obejmuje go 10 letnia gwarancja producenta. 

Kosz na śmieci wykonano z materiałów, które w 40% pochodzą z recyklingu. Należy do nich przede wszystkim tworzywo sztuczne, z którego wykonano wewnętrzny pojemnik. Kolejnym materiałem jest stal - tu postawiono, na tę najwyższej klasy, która nie rdzewieje nawet w warunkach, w których jest bardzo wilgotno. Spód kosza na śmieci zabezpieczono tworzywem, o właściwościach antypoślizgowych. Dzięki temu, kosz nie przesuwa się niepotrzebnie, dodatkowo: nie rysuje podłogi, na której został postawiony.

Śmietnik otwiera się po naciśnięciu na pedał znajdujący się przy podłodze. Mechanizm otwierający działa cicho, a pokrywa otwiera się płynnie. Kiedy jest ona zamknięta, kosz jest szczelny, przez co nie wydobywają się z niego żadne nieprzyjemne zapachy. Kosz ma pojemność 20 litrów. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
11 18 60
Kod EAN
8710755111860
Kolekcja
Wysokość
47 cm
Długość
29 cm
Szerokość
38 cm
Pojemność
20 l
Materiał
stal nierdzewna
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.