Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia metaliczny szary

Opis produktu

Okrągły kosz na śmieci wyprodukowany został przez firmę Brabantia. Marka działa na rynku związanym z obróbką stali już od ponad stu lat - założono ją w 1919 roku. Przez minione lata, firma przechodziła wiele zmian i restrukturyzacji, jednak nie zmieniły się najważniejsze założenia: najwyższa jakość, staranność wykonania i najlepsze dostępne materiały. Przedsiębiorstwo dba o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi, a co za tym idzie i środowiska. Linia New Icon, odzwierciedla wszystkie wspomniane wcześniej cechy. Dodatkowo, kosze na śmieci z tej serii, wraz z opakowaniami, z którymi są sprzedawane, są prawie w całości biodegradowalne (98%). 

Kosz wykonano z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej. Czterdzieści procent z tych materiałów pochodzi z recyklingu. Stal pokryto lakierem w kolorze szarym z metalicznym wykończeniem. Kosz otwiera się po naciśnięciu na pedał. Wewnątrz znajduje się wyjmowany pojemnik, dzięki któremu łatwo wymienić worki i utrzymać czystość. Jego pojemność to 20 litrów.

Kupując produkty z linii New Icon ratujesz oceany. Brabantia przekazuje część ze swoich zysków na organizację The Ocean Cleanup, która zajmuje się zbieraniem śmieci z powierzchni oceanów.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
11 40 69
Kod EAN
8710755114069
Kolekcja
Wysokość
46,7 cm
Długość
38 cm
Szerokość
29 cm
Pojemność
20 l
Materiał
Stal nierdzewna 18/10
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia metaliczny szary

Dodaj opinię
  •       Besta

    Super polecam

    03.06.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.