Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia stal matowa

Opis produktu

Marka Brabantia, to międzynarodowa firma, która może pochwalić się ponad stuletnim doświadczeniem. Jej produkty charakteryzują się ponadczasową elegancją, niespotykaną na skalę rynkową jakością wykonania i starannością. 

Kosze na śmieci z serii New Icon, powstały z materiałów, z których 40% z nich pochodzi z recyklingu. Dla holenderskich projektantów ważne było również to, aby produkty z tej linii były biodegradowalne. W wyniku tego, kosze wraz z opakowaniami można poddać recyklingowi prawie w całości (98%). Brabantia część ze swoich zysków ze sprzedaży tej serii, przeznacza na organizację, która zajmuje się oczyszczaniem oceanów ze śmieci (The Ocean Cleanup). W ten sposób, kupując produkty z serii New Icon pomagasz ratować oceany!

Kosz na śmieci wyprodukowano ze stali, która nie rdzewieje nawet w miejscach, w którym występuje dużo wilgoci. Bardzo dobrze sprawdzi się w kuchni i łazience. Stal zabezpieczono, używając do tego metody malowania proszkowego, lakierem, który nadaje jej matowego wykończenia. Śmietnik otwiera się po naciśnięciu pedału. Wewnątrz znajduje się wyciągany plastikowy pojemnik. Kosz ma pojemność 20 litrów. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BR 11-40-21
Kod EAN
8710755114021
Kolekcja
Wysokość
50,3 cm
Długość
35,5 cm
Szerokość
32 cm
Głębokość
38 cm
Średnica
29 cm
Pojemność
20 l
Materiał
stal nierdzewna
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.