Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 30l NewIcon Brabantia czerwony

Opis produktu

New Icon to seria koszy na śmieci, która powstała ze szczególną troską o środowisko. Kosz wraz z opakowaniem, w którym jest sprzedawany, jest prawie w całości biodegradowalny (aż w 98%). Co równie istotne, do jego produkcji użyto 40% materiałów pochodzących z recyklingu. Firma Brabantia, która jest producentem tej linii, zwraca dużą uwagę na bezpieczeństwo ludzi i środowiska. Została nagrodzona certyfikatem Cradle to Cradle na poziomie brązowym.

Kosz na śmieci w unikalnym kolorze czerwonym, to nie tylko przedmiot użytku codziennego, jest to również element dekoracyjny - przyciągający akcent kolorystyczny w każdym wnętrzu. Będzie pasował do praktycznie każdego stylu, w którym urządzone jest mieszkanie - loftowego, industrialnego, nowoczesnego czy klasycznego. 

Pojemnik na odpady wykonano z materiałów, które nie ulegają działaniom czynników zewnętrznych. Mechanizm otwierający zastosowany w tym przypadku, to system pedałowy - po naciśnięciu na pedał pokrywa podnosi się. Wewnątrz znajduje się wiaderko ze specjalnymi uchwytami, które ułatwiają wyciąganie go i zakładanie worków na śmieci. Kosz ma pojemność 30 litrów.

Kupując produkty z linii New Icon wspierasz ratowanie oceanów, ponieważ firma Brabantia część zysków ze sprzedaży przeznacza na organizację The Ocean Cleanup. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
11 18 08
Kod EAN
8710755111808
Kolekcja
Wysokość
50,3 cm
Długość
35,5 cm
Szerokość
32,5 cm
Pojemność
30 l
Materiał
Stal nierdzewna 18/10
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.