Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 30l NewIcon Brabantia stal matowa

Opis produktu

Kosz na śmieci wykonano ze zmatowionej stali, która wspaniale sprawdzi się w miejscach, w którym występuje duża wilgotność, takich jak kuchnia czy łazienka. Jego uniwersalny kształt, pozwala na posiadanie śmietnika o dużej pojemności, który jednocześnie zajmuje mało miejsca. Kosz w podstawie ma okrąg o średnicy 32,5 cm - to mniej więcej tyle, ile wynosi długość kartki A4 - a jego pojemność to aż 30 litrów. Ze względu na swój ponadczasowy wygląd, kosz świetnie sprawdzi się nie tylko w kuchni czy w łazience - doskonale będzie wyglądać też w firmowym biurze, czy kawiarnianym ogródku.

 

Pedałowy śmietnik otwiera się po naciśnięciu na pedał, znajdujący się przy ziemi. Powoduje on uruchomienie specjalnego mechanizmu otwierającego, który działa w taki sposób, aby klapa otwierała się i opadała płynnie. Można ją zablokować w pozycji otwartej, dzięki rozwiązaniu Stay Open.  Wewnątrz kosza znajduje się wyciągane wiaderko. Takie rozwiązanie sprawia, że wymiana worków na śmieci i utrzymanie czystości jest bajecznie proste.

 

Producentem jest firma Brabantia, która działa w duchu troski o życie ludzi i środowisko. Część zysków ze sprzedaży linii New Icon przeznaczy na fundację The Ocean Cleanup

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BR 11-43-80
Kod EAN
8710755114380
Kolekcja
Wysokość
50,3 cm
Długość
35,5 cm
Szerokość
32,5 cm
Głębokość
38 cm
Średnica
29 cm
Pojemność
30 l
Materiał
Stal nierdzewna 18/10
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.