Kosz na śmieci Touch Bin Bo 36l zielony Pine 304163

Opis produktu

Jednym z najpiękniejszych, a przez to i najmodniejszym, kolorów jest głęboki, butelkowy zielony w odcieniu igieł sosnowych. Jest to też kolor jednego z koszy na śmieci marki Brabantia - Bo z linii Touch Bin. Projektanci nazwali ten odcień Pine, czyli właśnie sosna z angielskiego. Stanowić będzie unikalny element dekoracyjny każdego wnętrza, który jednocześnie spełniać będzie bardzo prozaiczną funkcję. 

 

Firma Brabantia, to działający od ponad stu lat lider rynku, produkujący meble i akcesoria domowe. Ich produkty łączą jakość z nietuzinkowym designem. Firma sygnowana jest certyfikatem Cradle to Cradle. Przedsiębiorca, żeby go otrzymać musi spełnić normy dotyczące ekologii i bezpieczeństwa.

 

Kosz na śmieci Bo, jest wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Otwiera się go za pomocą delikatnego nacisku dłonią. Taki sposób możliwy jest dzięki systemowi Soft Touch. Zastosowane w mechanizmie otwierającym pokrywę zawiasy, umożliwiają bezgłośne użytkowanie kosza. Kiedy pojemnik na odpady jest zamknięty, nie wydostają się z niego żadne zapachy. Wewnątrz kosza znajduje się wyciągane wiaderko o pojemności 36 litrów. Do obudowy śmietnika zamocowane cztery regulowane nogi, które znacznie ułatwiają utrzymanie czystości w okolicach kosza. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
304163
Kod EAN
8710755304163
Kolekcja
Wysokość
68 cm
Długość
54 cm
Szerokość
31,5 cm
Pojemność
36 l
Materiał
stal nierdzewna
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.