Kosze łazienkowe

Kosze łazienkowe to praktyczne i niezwykle potrzebne akcesoria do łazienki. Pomagają utrzymać porządek i ład w Twojej domowej łazience. Możemy do nich wrzucać zużyte kosmetyki, środki czystości, husteczki i inne drobne śmieci, które generujemy podczas korzystania z łazienki. Ważne, by były wykonane z odpowiednich materiałów oraz by nie zajmowały zbyt dużo miejsca, tak cennego w łazienkowym wnętrzu. W SuperWnetrze znaleźć można szeroką gamę koszy łazienkowych, które pozwolą Ci na wzorowy porządek w łazience. Sprawdź poniżej nasze najlepsze propozycje koszy na śmieci łazienkowych - z pewnością znajdziesz ten najbardziej pasujący do wnętrza Twojej łazienki!

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Jaki kosz do łazienki kupić?


Spośród wielu producentów koszy kosmetycznych na śmieci do łazienki, polecić z pewnością możemy te marki Koziol, Kela, Brabantia, Zack czy Blomus. Są to producenci doskonale znani z wysokogatunkowych akcesoriów do łazienki, dzięki czemu można być pewnym, że posłużą one na długie lata, pozostając w idealnym stanie. Na szczególną uwagę zasługują kosze na śmieci do łazienki z kolekcji Jim marki Koziol. Mają odpowiednią pojemność i zostały wykonane z trwałego tworzywa o różnorodnych kolorach. Dzięki temu można dopasować najlepszy kolor do wnętrza łazienki.


Genialnie w łazience sprawdzi się także kosz Touch Bin marki Brabantia ze stali matowej. Nowoczesny design oraz funkcjonalność to cechy, dla których naprawdę warto go mieć w swojej łazience. Wygodny i praktyczny będzie również kosz łazienkowy Kela Phil otwierany za pomocą sprawdzonego pedała. Jest to niezwykle higieniczne rozwiązanie. Kosz ten wykonany jest z trwałego metalu, dzięki czemu posłuży przez długie lata. Fantastyczną propozycję stanowi kosz na śmieci Blomus Nexio. Posiada praktyczne pedał, ułatwiający otwieranie kosza i wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jego klasyczny, prosty design sprawia, że wkomponuje się on bez problemu we wnętrze każdej, domowej łazienki. Podobnymi cechami wykazuje się również łazienkowy kosz na śmieci kosmetyczny Zack Vasca o pojemności 3 litrów. Idealne akcesorium do Twojej łazienki.