Kosze na pranie

Kosze na pranie są bardzo potrzebnym akcesorium w każdej, domowej łazience. Pozwalają na dobrą organizację miejsca w łazience oraz na utrzymanie w niej potrzebnego porządku i ładu. Kosze na pranie powinny być funkcjonalne, dyskretne i nie powinny zajmować wiele cennej przestrzeni łazienkowej. W SupeWnetrze znajduje się ogromna ilość ciekawych koszy łazienkowych - koszy na bieliznę, które doskonale odnajdą się w Twojej łazience. Dzięki sporej rozpiętości litraży, można dopasować rozmiar kosza do naszych potrzeb. Kosze występują również w kilku najbardziej popularnych materiałach - będą to chociażby kosze plastikowe czy też kosze materiałe lub wiklinowe, co pozwoli na dobranie idealnego modelu do stylistyki łazienki. Zobacz poniżej przygotowane przez nas najlepsze, bestsellerowe propozycje i wybierz dla siebie odpowiedni pojemnik na pranie!

Obowiązkowe wyposażenie każdej łazienki


Łazienka, aby była funkcjonalna powinna być wyposażona w przedmioty, które pomogą zorganizować jej przestrzeń w najbardziej optymalny sposób. Poza podstawowymi akcesoriami takimi jak lustro, wieszaki na ręczniki czy półki na kosmetyki zdecydowanie niezbędnym przedmiotem jest kosz na pranie. Brudna bielizna będzie przechowywana w odpowiednim pojemniku, więc unikniemy rozrzuconych ubrań w różnych kątach domowych. Poza oczywistą funkcją zakupić można pojemniki wykonane z różnych materiałów, w różnych stylach, o innym designie, dzięki czemu doskonale dopasujemy kosz do prania, który wpisze się w wizualną przestrzeń pomieszczenia. W zależności od potrzeb domowników, a przede wszystkim od wielkości wolnej przestrzeni do wykorzystania w łazience wybrać można zarówno wąskie, pojedyncze kosze, jak i pojemniki wielokomorowe, które idealnie nadadzą się dla dużej rodziny.
 

Pojemniki na pranie w asortymencie SuperWnetrze


W sklepie znajdziesz kosz do prania, który odnajdzie się w każdej aranżacji łazienki. Jesteś miłośnikiem ciepłych, rustykalnych wnętrz? Wybierz wiklinowy kosz do prania marki Miloo Home, wykonany jest z naturalnych materiałów prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale uzupełni wiejski styl. W nowoczesnych wnętrzach odnajdą się pojemniki na brudną bieliznę wykonane ze stali nierdzewnej. Marka Kela i Brabantia wydały kolekcję koszy idealnych do loftowych i industrialnych wnętrz, proste wzornictwo doskonale ozdobi łazienkę w tych stylach. Otwory, które posiadają te pojemniki zapewniają dobrą wentylację we wnętrzu. Kolekcja koszy Sevilla posiada obitą pokrywę, która doskonale będzie spełniać rolę siedziska, co sprawdzi się w małych łazienkach, czynności pielęgnacyjne staną się jeszcze wygodniejsze. Tekstylne lub bambusowe kosze na śmieci producenta Vida to strzał w dziesiątkę dla pomieszczeń urządzonych w klimacie boho. Posiadają one wygodnie otwierającą się pokrywkę oraz wewnętrzny worek, który nie pochłania zapachów i który z powodzeniem można prać w pralce.

 

Wyjątkowo stylowe i użyteczne kosze do prania


Dla osób, które lubią sobie ułatwiać czynności domowe lub dla dużej rodziny doskonale sprawdzą się sortowniki na brudne ubrania. Wielokomorowe kosze na pranie będą świetną pomocą do przygotowania prania. Podzielone już rzeczy można wrzucać bezpośrednio do pralki, unikniemy straty czasu na segregację ciuchów i bielizny przed praniem. Pojemniki na pranie z tworzywa sztucznego również doskonale nadają się do łazienki, są bardzo lekkie, nie będą zatem sprawiać problemu przy przenoszeniu.W SuperWnetrze znajdują się pojemniki na bieliznę narożne, takie akcesoria doskonale odnajdą się w niewielkich łazienkach. Podobnie jest z koszami składanymi, które rozstawić można tylko w razie potrzeby. Do pokoju dziecięcego może przydać się kosz na pranie marki Meliconi, kolorowy nadruk sprawi, że pokój malucha stanie się jeszcze bardziej przyjazny. Dodatkową zaletą tego kosza jest to, że można wykorzystać go jako pojemnik na zabawki i klocki. Z pewnością przełoży się to na większy ład w pokoju dziecięcym.