Kosze na śmieci Wesco

Kosze na śmieci firmy Wesco znane są na całym świecie. Słyną z wykonania z wysokiej jakości materiałów i z tego, że są "długowieczne". Kosze na śmieci Wesco odznaczają się zdecydowanie swoim oryginalnym designem, przez co nie tylko są praktycznym akcesorium, lecz również ciekawym i nietuzinkowym dodatkiem do wyposażenia kuchni. Jakie kosze Wesco są warte Twojej uwagi i co można powiedzieć więcej o tej marce? Sprawdź informacje poniżej!

Wyniki filtrowania: Producenci: Wesco

  Wyjątkowo interesujące kosze na śmieci Wesco 


  Niemiecka firma znana jest z tworzenia niezwykle użytkowych i jednocześnie solidnych artykułów dla gospodarstwa domowego, które zamknięte są w niezwykle interesującym designie. Zadbana, schludna kuchnia, a przy tym wszystkim prezentująca się stylowo jest gwarancją tego, że przebywać się będzie w niej z przyjemnością. Nie od dziś wiadomo, że atmosferę w domu tworzą nie tylko ludzie, ale również odpowiednio dobrane przedmioty użytkowe. Kosz na śmieci jest przedmiotem, którego oczywiście na wyposażeniu kuchennym nie może zabraknąć, zawsze powinien być postawiony niedaleko miejsca, w którym przygotowuje się posiłki, dzięki czemu w razie potrzeby będzie zawsze pod ręką. Kosze na śmieci Wesco cechują się nie tylko funkcjonalnością, posiadają również oryginalny wygląd, dzięki któremu kuchnia nabierze interesującego charakteru. 

   

  Jakie kosze oferuje producent Wesco?


  Kosze firmy Wesco, to przede wszystkim ciekawy i interesujący design. Wygląd pojemników przypomina te tradycyjne, jednak małe drobiazgi, niewielkie detale sprawiają, że mogą stać się one ciekawą i funkcjonalną dekoracją kuchenną. Warto przyjrzeć się kolekcji PushBoy - są to duże (22l lub 50l) kosze firmy Wesco w stonowanych, pastelowych kolorach z pewnością ożywią pomieszczenie. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej i malowane są metodą proszkową, dzięki czemu farba nie będzie z nich odpryskać. Odpady wrzuca się przez klapę, która zamyka się samoczynnie, tym samym blokuje drogę nieprzyjemnym zapachom. Kosze firmy Wesco z serii Push-Two są bardzo podobne do opisanej poprzedniej wersji. Jedyną różnicą jest to, że ta seria posiada w jednym koszu osobne przegrody i klapy, które doskonale sprawdzą się do pomocy przy segregowaniu odpadów. Wysokie kosze Wesco z kolekcji Big BaseBoy, to pojemniki, które prezentują się niezwykle stylowo. Ich podstawa wyposażona jest w pedał, który otwiera pokrywę, jednocześnie jej opadanie dzięki specjalnym zawiasom jest powolne, co nie powoduje hałasu przy jego zamykaniu.


   

  Kosze Wesco - zadbana i schludna kuchnia na wyciągnięcie ręki


  Małe kosze na śmieci Wesco z serii MiniMaster z powodzeniem można postawić w łazience, gdzie będzie służył do mniejszych odpadów. Niezawodny system pedałowy będzie sprawdzał się przez długie lata.Zwrócić uwagę można także na interesujące kosze wesco z linii SingleBoy, to bardzo klasyczne kosze na śmieci, jednak do wyboru jest ich szeroka gama kolorystyczna, to pomoże ożywić charakter każdej kuchni. Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym należy utrzymywać porządek na wysokim poziomie. Dzięki temu nie trzeba obawiać się irytujących muszek owocówek, moli spożywczych czy innych insektów domowych, które uprzykrzają pracę w kuchni, będąc przy tym uciążliwymi do zwalczenia. Lepiej więc zapobiegać, niż z nimi walczyć, dlatego tak ważne jest odpowiednie przechowywanie odpadów. Resztki jedzenia psują się szybko, wydzielając jednocześnie nieprzyjemny zapach, więc kosz wyposażony w pokrywę wydaje się być koniecznością. Należy pamiętać aby nie tylko pojemnik na odpady był odpowiedni, trzeba również regularnie go czyścić. Najlepiej od czasu do czasu przetrzeć pojemnik wilgotną ściereczką lekko nasączoną octem, który działa bakteriobójczo.

  Cena
  -
  Pojemność
  Rodzaj otwierania
  Kolory
  Liczba komór
  Przedział cenowy
  Producenci
  Materiały