Kosze na śmieci Bo Pedal Bin

Kosze pedałowe marki Brabantia z serii PedalBin


 

Seria koszy pedałowych PedalBin Brabantia jest od dawna wybierana przez naszych klientów ze względu na funkcjonalność i praktyczność koszy. Kosze PedalBin są świetnym wyborem zarówno do pomieszczeń domowych tj. kuchnia i łazienka, ale także do biura, magazynu czy sklepu.

Kosze wyglądają estetycznie, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie kosze pedałowe PedalBin są łatwe w utrzymaniu czystości. Każdy kosz został wyposażony w wyjmowany wkład ułatwiający opróżnianie kosza. Niektóre kosze pedałowe PedanBin mają kilka komór do selektywnej zbiórki odpadów. W koszach pedałowych, wielokomorowych znajdziemy wkład osobny dla każdej komory.

Wyniki filtrowania: Kolekcja: Bo Pedal Bin

Największą zaletą kosza pedałowego PedalBin jest niewątpliwie możliwość otwierania kosza bez użycia rąk. Funkcja ta sprawia, że kosze pedałowe PedalBin są chętnie wybierane jako kosze do kuchni. Użycie kosza nie wiąże się z koniecznością każdorazowego mycia rąk. Dłonie pozostają czyste ponieważ kosz otwierany jest za pomocą pedału naciśniętego stopą. Pedał/ stopka kosza podnosi pokrywę kosza w mgnieniu oka. Po uwolnieniu pedału klapka powoli i cicho opada. Bezgłośna praca kosza pedałowego jest niewątpliwym atutem.

Szczelne dopasowanie pokrywy koszy pedałowych jest gwarancją zatrzymania nieprzyjemnych zapachów wewnątrz pojemnika. Szczelność klapy kosza pedałowego uniemożliwia także dostęp insektów do nagromadzonych odpadów.

Kosze pedałowe PedalBin występują w wielu pojemnościach i kolorach. W serii znajdziemy kosze pedałowe jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Wersje wielokomorowe sprawdzają się do domowej segregacji odpadów. Wielokomorowe kosze pedałowe pomagają ograniczyć przestrzeń potrzebną do selektywnej zbiórki odpadów. Zamiast do dwóch lub trzech koszy można segregować śmieci do jednego kosza wielokomorowego.

Wybór pojemności kosza jest zależny od indywidualnych potrzeb użytkownika oraz od miejsca, w którym kosz będzie wykorzystywany. Małe kosze pedałowe świetnie sprawdzą się w łazienkach lub w małej przestrzeni biurowej. Większe kosze są lepszym wyborem do kuchni, spiżarni lub do dużej przestrzeni np.; sklepu, firmy.

Kosze pedałowe PedalBin są dostępne nie tylko w wielu kolorach, ale również w różnych wykończeniach. Producent pozwala na wybór kosza matowego lub błyszczącego. Materiał z którego wykonane są kosze pedałowe jest odporny na odciski palców będące zmorą użytkowników szczególnie matowych koszy innych marek. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i różnym wersjom wykończenia kosze pedałowe PedalBin będą pięknie wyglądały w każdej przestrzeni.