Kosze na śmieci wielokomorowe

Kosze na śmieci wielokomorowe to genialne rozwiązanie do sortowania śmieci. Pozwalają na dokładną i rzetelną segregację nawet w domowej kuchni. Prosto, szybko i sprawnie! Zakup tego typu kosza pozwoli bez problemu rozdzielić odpadki plastikowe od szklanych czy metalowych lub odpadków organicznych. Rewelacja! Do wyboru są kosze na śmieci trzykomorowe, 2 komorowe, więc można je dobrać do swoich potrzeb. Podwójny kosz na śmieci czy może potrójny? Na który z nich postawisz?

Wyniki filtrowania: Liczba komór: Wielokomorowe

Kosze na śmieci wielokomorowe - idealne do segregacji odpadów


Kosze na śmieci wielokomorowe niesamowicie usprawniają i ułatwiają selekcję śmieci, dlatego posiadanie takiego przedmiotu na wyposażeniu swojej kuchni jest bardzo dobrym pomysłem. Kosze takie posiadają zazwyczaj dwie lub trzy komory, są zamknięte w jednym produkcie, co umożliwia selekcję różnego rodzaju odpadów w jednym punkcie. Dobrze zaprojektowana forma wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami sprawiają, że pojemniki gwarantują maksimum funkcjonalności przy jednoczesnym wykorzystaniu ograniczonego miejsca. Są dużo wygodniejszym rozwiązaniem niż kilka osobnych pojemników umieszczonych w różnych kątach kuchni. Warto zapoznać się z ofertą wielokomorowych pojemników kuchennych, które w swojej ofercie posiada sklep SuperWnetrze. Szeroka gama produktów w tej kategorii sprawia, że z pewnością znajdzie się pojemnik, który będzie spełniał wymagania użytkownika.
 

Znane marki gwarantem zakupu produktów najwyższej jakości


Producenci, których kosze na śmieci wielokomorowe znajdują się w asortymencie sklepu są znanymi i uznawanymi markami na całym świecie. Tworzone przez nich produkty są niezwykle trwałe dzięki wykorzystywaniu przy produkcji materiałów wysokiej jakości. Wartym uwagi jest z pewnością podwójny kosz na śmieci marki Simplehuman. Dwa kosze ukryte w jednym w półokrągłym pojemniku prezentują się bardzo elegancko. Jego płaska tylna ścianka sprawia, że będzie bardzo dobrze przylegał do ściany lub mebla. Jest świetnym rozwiązaniem do przechowywania odpadów suchych, ponieważ nie posiada pokrywki. Brak wieka sprawia również, że z łatwością można trafić do pojemnika nawet z odległości. Solidna obręcz doskonale przytrzymuje i maskuje worki. Jeśli zaś dysponujemy w kuchni niewielką wolną przestrzenią warto wówczas rozważyć zakup podwójnych koszy Brabantia z serii Sort & Go, które można zawiesić na ścianie lub na wewnętrznej stronie szafki. 


 

Podwójny kosz na śmieci czy potrójny? - stylowe propozycje


Kosze na śmieci trzykomorowe doskonale ułatwią zadanie jakim jest selekcja odpadów. Z myślą o tym marka Vida stworzyła serię pojemników na śmieci, które wyposażone zostały w pedałowy mechanizm otwierania. Dzięki niemu każdą pokrywę można otwierać z osobna, robi się to lekko i bezproblemowo, takie rozwiązanie jest również bardzo higieniczne. Dodatkowo każdy pedał jest w kolorze odpowiadającym ogólnym zasadom segregacji odpadów, więc czynność ta jest maksymalnie ułatwiona. Wewnętrzne wiadereczka posiadają uchwyty, dzięki którym opróżnianie ich jest banalnie proste. Kosze na śmieci trzykomorowe z tej serii występują także w wersji dwukomorowej. W ułatwieniu segregacji doskonale sprawdzą się komplety pojemników Noveen, których zestawy zawierają 3,4 lub 5 pojemników wraz z naklejkami do oznaczenia konkretnych koszy. Można ułożyć je modułowo, dzięki czemu zaoszczędzimy wolnego miejsca w kuchni. Różne przedziały cenowe dostępnych koszy sprawiają, że z pewnością każdy znajdzie odpowiedni na swoją kieszeń. Jakie jeszcze kosze na śmieci trzykomorowe możemy polecić? Zdecydowanie kosze Brabantia Bo Pedal Bin oraz Touch Bin, które nie tylko świetnie nadają się do segregacji śmieci, lecz również pięknie się prezentują!

Marka Vilde