Kosze na śmieci Automatyczne

Kosze na śmieci automatyczne, to jedne z najbardziej higienicznych koszy, jakie można zakupić do domowej kuchni. Nie musimy ich dotykać ręcznie, bo otwierają się w momencie przybliżenia rąk do kosza. Dzieje się tak, dzięki wyposażeniu takich koszy w fotokomórki. Kosze na śmieci zamykane i otwierane bezdotykowo to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy wygodnie i komfortowo wyrzucać śmieci. Jakie kosze na śmieci z pokrywą automatyczną są godne polecenia? Sprawdź to pod spodem!

Wyniki filtrowania: Rodzaj otwierania: Automatyczne

Nowoczesne, kosze na śmieci bezdotykowe


Kosze na śmieci automatyczne, to bardzo nowoczesne i wygodne rozwiązanie do kuchni. Minimalizują one kontakt z bakteriami, które mogą rozwijać się na koszach które trzeba otwierać za pomocą dłoni. Wystarczy dłoń po prostu zbliżyć do czujnika na odpowiednią odległość. Wiadomo, że przygotowując śniadanie, obiad czy kolację ręce zdarzają się być w resztkach składników, które przygotowujemy, przypadkiem może zdarzyć się, że przy ręcznym otwieraniu kosza pobrudzimy go. Są pojemniki, które nie posiadają wieka, lecz pamiętać trzeba, że organiczne odpady podczas rozkładu wydzielają nieprzyjemne zapachy, przed którymi właśnie doskonale chronią kosze na śmieci z pokrywą. Dodatkowo kosze na śmieci zamykane, które wyposażone są w wieko, które otwiera się za pomocą fotokomórki są bardzo higieniczne i podnoszą poziom sterylności w kuchni. W sklepie SuperWnetrze znajdują się kosze na śmieci automatyczne marki Lamart i Simplehuman. Producenci znani są z innowacyjnych rozwiązań przedmiotów do użytku domowego. W dodatku firmy wykorzystują materiały najwyższej jakości, dzięki czemu ich kosze na śmieci bezdotykowe są bardzo trwałe, odporne na korozję i wytrzymałe. 


 

Kosze na śmieci automatyczne - rodzaje i funkcje

 

Wolnostojące kosze na śmieci bezdotykowe, które oferuje sklep Superwnetrze są wykonane ze stali nierdzewnej, co sprawia, że prezentują się bardzo stylowo, ich prosty design dodaje im niezwykłej elegancji, dlatego świetnie wpiszą się w nowocześnie urządzone wnętrza. Dostępność różnych pojemności powoduje, że bez problemu wybrać można przedmiot, który będzie spełniał oczekiwania każdego gospodarstwa domowego. Kosze na śmieci zamykane wyposażone są w mechanizmy zasilane bateriami, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie sensora zbliżeniowego. Wszystkie wyposażone zostały w podkładki antypoślizgowe, które nie tylko utrzymują stabilnie kosz w jednym miejscu, dodatkowo chronią podłogę przed zarysowaniami. Interesujący dodatek posiada kosz bezdotykowy marki Simplehuman, którego tylna ścianka posiada kieszonkę na zapas worków na śmieci.


 

Jak dbać o automatyczne kosze na śmieci z pokrywą?


Nowoczesne kosze na śmieci bezdotykowe, które działają przy użyciu fotokomórki nie są problemowe podczas użytkowania. Jednak pamiętać należy o kilku zasadach, dzięki którym pojemnik będzie sprawny przez długi czas. Przede wszystkim przy otwieraniu kosza korzystać należy jedynie z mechanizmu sensorycznego. Nie należy używać siły do otwarcia lub zamknięcia pokrywy, może to niestety spowodować uszkodzenie mechanizmu automatycznego. Co zatem zrobić jeśli wieko nie będzie chciało się podnieść? Pierwszą czynnością powinno być sprawdzenie czy nie jest to wina wyczerpanych baterii. A w razie potrzeby używać przycisków dotykowych, które zazwyczaj są dodatkowo wbudowane i służą do ręcznego otwierania i zamykania pokrywy. Oczywiście pamiętać należy również o regularnym czyszczeniu pojemników. Wystarczy jedynie wilgotna ściereczka, a od czasu do czasu warto nasączyć ją octem, który działa bakteriobójczo i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

szklanki termiczne 350 ml