Kosze na śmieci kuchenne do segregacji odpadów 2x12l Sort&Go

Opis produktu

Segregacja odpadów jest w wielu miejscach obowiązkowa, czasami jest to podział ze względu na tworzywa, z których śmieci zostały wykonane, częściej jednak stosowany jest podział na odpady zmieszane i komunalne. W takiej sytuacji, wygodnym rozwiązaniem są dwa pojemniki na odpady. Do tego zadania świetnie sprawdzą się pojemniki marki Brabantia z linii Sort & Go. 

Oba pojemniki wykonano z tworzywa sztucznego ABS. Dzięki dwóm różnym kolorom — miętowy i szary — łatwo rozpoznać, do którego kosza należy wyrzucić śmieci. Pokrywę podnosi się ręcznie. Można ją także całkowicie zdjąć i zostawić kosz otwarty. Każdy z pojemników ma pojemność 12 litrów. Najlepiej będą do nich pasować worki na śmieci Brabantia Perfect Fit o kodzie C, z dodatkową taśmą klejącą. 

Do zestawu dołączona jest listwa montażowa, która umożliwia zawieszenie koszy na dowolnej wysokości. W związku z tym, że kosze są kompaktowe, bez problemu zmieszczą się również w szafce. Listwa jest mocowana do drzwi. Pasuje do tych, otwierających się w prawo i tych, otwierających się w lewo. Takie rozwiązanie montażowe nie obciąża dodatkowo zawiasów. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
10 99 80
Kod EAN
8710755109980
Kolekcja
Wysokość
43 cm
Długość
36 cm
Szerokość
55 cm
Pojemność
12l
Waga
6 kg
Materiał
Tworzywo sztuczne ABS
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Brabantia
 • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 2 opinie

Opinia o produkcie Kosze na śmieci kuchenne do segregacji odpadów 2x12l Sort&Go

Dodaj opinię
 •       Andrzej

  Wszystko w najlepszym porządku . Polecam

  18.01.22
 •       Teresa

  Super kosze do segregacji śmieci. Polecam.

  23.10.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.