Kosze na śmieci kuchenne do segregacji odpadów 2x16l Brabantia Sort&Go

Opis produktu

Zestaw dwóch pojemników na śmieci, które sprawią, że codzienne sortowanie nie będzie już przykrym obowiązkiem. Stanie się rutyną, na którą w zasadzie nie zwracamy uwagi. Rozwiązanie to pochodzi z linii Sort&Go, która została wyprodukowana przez firmę Brabantia. 

Bez najmniejszego problemu można zamontować go w szafce kuchennej. Dołączona do kompletu rama montażowa, umożliwia zamocowanie go do drzwi, niezależnie od tego, czy otwierają się prawostronnie czy lewostronnie. Takie rozwiązanie sprawia, że nie obciąża się dodatkowo zawiasów. Do produkcji pojemników użyto lekkiego tworzywa ABS.

Pokrywa otwierająca, którą podnosi się ręcznie, zakrywa szeroki otwór wlotowy. Sprawdzi się on wspaniale szczególnie w przypadku śmieci o nieregularnych kształtach. Pojemniki zostały wyposażone w uchwyt, dzięki któremu opróżnianie ich nie będzie stanowić żadnego problemu. Pojemniki mają pojemność 16 litrów każdy i najlepsze do nich będą worki na śmieci Brabantia Perfect Fit o kodzie C, z dodatkową taśmą klejącą.

Firma Brabantia działa na rynku związanym z obróbką stali działa od 1919, oferując swoim klientom produkty o najwyższej jakości, starannym wykonaniu i unikalnym wyglądzie.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
11 00 23
Kod EAN
8710755110023
Kolekcja
Wysokość
43 cm
Długość
35 cm
Szerokość
55 cm
Pojemność
2 x 16 l
Materiał
Tworzywo sztuczne ABS
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.