Kruk siedzący - skuteczny odstraszacz ptaków

Opis produktu

Figurka w kształcie kruka skutecznie odstraszająca ptaki. Sztuczny kruk, co prawda wykonany z plastiku, ale skutecznośc jego działania gwarantowana! Figurka jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Jeżeli nie możesz poradzić sobie z uporczywymi gołębiami lub dzięciołami - ta figurka będzie dla Ciebie doskonała! Wystarczy postawić ją na balkonie, gzymsie lub parapecie. Swoje zastosowanie odnajdzie również w ogrodzie i na działce. Figurka doskonale imituje prawdziwego kruka - zostały zachowane odpowiednie proporcje, wymiary oraz kolorystyka. Dzięki temu skutecznie odstrasza ptaki, takie jak gołębie, sikorki lub kłosy. Skuteczność gwarantowana. Chroni rośliny przed grasującymi w ogrodzie ptakami, a także pomaga w utrzymaniu czystości przed domem lub na balkonie.

Figurkę można zamontować na trzy sposoby:
1. do poręczy lub balkonu - za pomocą plastikowej opaski
2. do trawnika lub doniczki - przy użyciu specjalnej, dołączonej do figurki szpilki
3. podwieszając go na lince - za pomocą specjalnego uchwyu

Opakowanie:
foliowe

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
ks-001
Kod EAN
8711252460178
Wysokość
ok. 25 cm
Szerokość
ok. 40 cm
Materiał
plastik
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 3 opinie

Opinia o produkcie Kruk siedzący - skuteczny odstraszacz ptaków

Dodaj opinię
 •       Henryk

  Nareszcie balkon mojego mieszkania nie jest "gołębnikiem". Kruk, mimo, że jest siedzący, to skutecznie odstrasza gołębie i sroki.

  17.08.15
 •       Dorota

  Nie były to pierwsze zakupy w tym sklepie... i na pewno nie ostatnie. Super produkty, czasami niedostępne gdzie indziej, profesjonalizm i szybkość to coś co mnie zachęca do ponownego "szperania" po stronach sklepu. Pozdrawiam i polecam Dorota Śliwska

  12.05.15
 •       Teresa

  Rewelacja - mam czysty taras nie muszę dwa razy dziennie latać ze szmatą. Gołębie omijają moje miejsce zamieszkania szerokim łukiem.Polecam wszystkim !!!

  12.05.15

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.