Krzesła dla dziecka

Krzesło dla dziecka powinno odbiegać od tradycyjnego krzesła z kwadratowym siedziskiem, oparciem i czterema nogami. Musi wyróżniać się mocnym, stanowczym kolorem oraz detalami w wyjątkowym kształcie. Cała konstrukcja najczęściej przypomina z wyglądu zwierzę, które nie będzie wzbudzać strachu w dziecku. W naszym sklepie najlepsi producenci z całego świata zadbali aby wszystkie krzesła były bezpieczne dla dzieci i spełniały wszystkie walory estetyczne, aby zachęcić malucha do korzystania z nich. Krzesła w kształcie dmuchanych balonów, żyrafy, słonia, żaby czy tronu, to idealne akcesorium do pokoju dziecięcego. Sprawdzą się również jako prezent dla malucha. Będzie on dzięki niemu mógł rozwijać swoje talenty siedząc przy stole, malując, wycinając, rysując. W kolekcji krzesła dla dzieci zostały dobrane do rozmiarach maluszków tak by nie miały one problemu z siedzeniem na nich, ani zejściem. Jeżeli twoje dziecko nie posiada jeszcze krzesła to koniecznie zakup je już teraz!

Zakup krzesło dla dziecka do jego pokoju

 

Pokój dziecięcy to z pewnością miejsce wyróżniające się w Twoim domu. Przeważają w nim motywy z postaciami z bajek, zwierzętami oraz wszystkim co kolorowe i beztroskie. Kiedy dziecko dorasta potrzebuje mieć własne miejsce, w którym będzie mógł rozwijać swoją wyobraźnie i umiejętności plastyczne - rysowanie kredkami, malowanie farbami czy lepienie z plasteliny, a w późniejszym okresie czytanie pierwszych książek. W tym celu kupujemy stolik, jednak dziecko nie może siedzieć na ziemi, a krzesła dostępne w sklepach są zbyt wysokie dla malucha. W sklepie internetowym SuperWnetrze stworzyliśmy osobną kategorie przeznaczona na krzesła dla dzieci. Rodzi ma spory wybór w kolorach, kształtach i wykroczeniach. W kolekcjach renomowanych producentów znajdziesz zarówno krzesła tradycyjne, jak i miękkie, które nie mają nóg i są bezpieczne dla najmłodszych.  

 

Krzesło dla dziecka w kształcie zwierzątka

 

Wyobraźnia młodych osób musi być ciągle pobudzana do działania, aby obudzić w nich kreatywność. Właśnie, dlatego warto pierwsze krzesło dla dziecka kupić nie w formie tradycyjnego z siedziskiem i czterema nogami, ale tego które przypomina kształtem jakieś zwierzę. Taką kolekcję dla klientów naszego sklepu stworzyła marka D2.Design. W kolekcji można zobaczyć niesamowite projekt wykonane przez najlepszych artystów dopasowane zarówno do wzrostu dziecka jak i jego wyobraźnia. Każde krzesło wyróżnia się wyjątkowym kształtem i kolorem. Krzesła znajdziesz w barwach fioletowych, zielonych, żółtych, czerwonych, różowych oraz niebieskich. Najczęściej wybierane modele to

 

  • krzesło dla dziecka w kształcie nadmuchanego balonu psa;
  • krzesło dla dziecka w kształcie słonia;
  • krzesło w kształcie rozlewającej się farby.

 

Krzesło ogrodowe dla dzieci

 

Małe dzieci uwielbiają spędzać czas na polu. Zabawa na huśtawce oraz zjeżdżalni w ogrodzie przed domem to zdecydowanie lepsze i zdrowsze zajęcie od siedzenia w domu. W tym przypadku sprawdzą się krzesła dla dzieci przeznaczone do ogrodu. Charakteryzują się możliwością składania i lekkością. Dzięki temu możemy przechowywać krzesło w dzień w ogrodzie a na noc zabierać je do domu, aby nie zostało zniszczone przez warunki atmosferyczne. Oparcia w krzesełkach zostały wykonane na wzór zwierząt takich ja małpy, żaby i owadów jak  biedronki. Zazwyczaj można kupić je w zestawie, a materiał (tkanina) z jakiej zostały wykonane jest solidna i wytrzymała, dlatego nie ma obaw przed korzystaniem przez dziecko. Zobacz kolekcję od marki Vida i już dziś zakup dla swojego malucha bezpieczne, nowe krzesło ogrodowe.

 

Fotele dla dzieci do salonu

 

Zwróćmy uwagę, że dzieci bardzo często, np. w czasie oglądania telewizji nie siadają na kanapie tylko leżą na dywanie lub ziemi. Wynika to z ich wzrostu i braku możliwości wdrapania się na wyższe meble. Rozwiązaniem tego problemu może być zakup pluszowego fotele dla dzieci. Marka Vida zaprojektowała fotele dziecięce które charakteryzują się miękkim siedziskiem, które zakończone jest głową danego zwierzątka podnoszącą się do góry. W kolekcji można znaleźć fotel dla dziecka w formie żyrafy, czy tronu dla księżniczki i księcia. Kolory i wykończenie z pewnością spodobają się dziecku. Materiały od renomowanych producentów są bezpieczne dla dzieci. Nie czekaj i zamów fotel dla dziecka już teraz!

 

szklanki termiczne 350 ml