Kubek Niekapek 200ml Mio Deep Pink 108011078400

Opis produktu

Cechy - Kubek dla Dzieci:

• Pojemność 200ml

• Od 6 miesiąca życia.

• 100 % szczelności

• Duże uchwyty ułatwiają trzymanie w małych rączkach, w zestawie zatyczka użyteczna w podróży, bardzo krótkie ustniki dla zdrowszego rozwoju jamy ustnej i zębów, dwa otwory do picia.

• Higieniczny, łatwy do czyszczenia.

• Można myć w zmywarce.

• Nie zawiera BPA.

Bezpieczny Kubek dla Dzieci

Niekapek Mepal Mio to urzekająco prosty, elegancki kubeczek dedykowany Dzieciom już od 6 miesiąca życia, w szczególności tym, które cechuje wyjątkowa ekspresja. Choć z pewnością wszystkie chętnie po niego sięgną! Jego kształt, niewielka pojemność (200 ml) oraz duże uchwyty pozwalają Maluchowi na wygodne trzymanie, a wytrzymała konstrukcja i wyjątkowo mocne materiały (plastik wolny od BPA) dzielnie zniosą nawet chwile buntu i złości.

Praktyczność Kubka Niekapka

Niekapek z serii Mio posiada z dwóch stron ustnik, który pozwala na wygodne picie napoju, a zarazem dba o prawidłowy rozwój jamy ustnej  i zębów. Co najważniejsze – niekapek Mio jest niezwykle szczelny – żadna kropla nie opuści kubeczka, póki Maluch nie będzie z niego pił! Można go przechylać, odwracać, kręcić, przewracać, a jego zawartość zawsze pozostanie na swoim miejscu – we wnętrzu. Można go swobodnie i bezstresowo nosić w torebce.

Łatwy w utrzymaniu czystości!

Wyjątkowo łatwy do utrzymania w czystości – a przy tym w pełni higieniczny – oraz funkcjonalny niekapek Mio idealnie sprawdzi się jako pierwszy kubek dla Dziecka. Maluchowi zapewni komfort i bezpieczeństwo picia, a Rodzicom… spokój i przyjemność! Nie pozostanie bowiem nic innego, jak cieszyć się czystymi, suchymi ubrankami i radością z samodzielności Dziecka!

mepal logo

Mepal - Holenderska Marka

Mepal to należąca do światowej czołówki holenderska firma specjalizująca się w produkcji inteligentnego wyposażenia do przechowywania żywności. Mepal wyróżnia się tworzeniem produktów pełnych mądrych i przemyślanych pomysłów. Stosowane przez tę markę rozwiązania,  czynią życie łatwiejszym i bardziej beztroskim.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
108011078400
Kod EAN
8711269993218
Wysokość
12 cm
Szerokość
7 cm
Materiał
Silikon, tworzywo sztuczne PP, tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Mepal
  • Inne Kubki dla dzieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.