Kubek termiczny Angry Birds 350 ml

Opis produktu

Butelka ION8® to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć zawsze pod ręką swoje ulubione napoje, niezależnie od miejsca i czasu. Wykonana z certyfikowanego materiału RECYCLON®, butelka ta spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności, co potwierdzają światowe organizacje takie jak FDA, JHOSPA i EFSA. Materiał ten jest wolny od szkodliwych substancji, takich jak BPS, BPA i Bisfenol A, a także wolny od aktywności estrogenowej (EA) i androgenowej (AA).

Butelka ION8® jest uniwersalna i doskonale sprawdza się zarówno w przypadku gorących, jak i zimnych napojów. Dzięki swojej lekkiej, a jednocześnie wytrzymałej konstrukcji, jest idealna do zabrania ze sobą na wspinaczkę, jazdę na rowerze czy w samochodzie. Dodatkowo, jej ergonomiczny kształt umożliwia łatwe napięcie się z jedną ręką, co zapewnia wygodę w każdej sytuacji.

Butelki ION8® to również gwarancja bezpieczeństwa i higieny. Ich zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem eliminuje ryzyko zalania plecaka lub torby, a wieczko zabezpieczające ustnik przed zanieczyszczeniem sprawia, że butelka jest idealna również do zabrania na siłownię czy do pracy. Butelka ION8® to wybór dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, certyfikowanemu materiałowi oraz zabezpieczeniu przed przypadkowym otwarciem, butelka ta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

  • Posiada ergonomiczną konstrukcję, która zapewnia wygodne i pewne chwycenie butelki, nawet w przypadku mokrych lub potnych dłoni.
  • Jest dostępna w różnych pojemnościach, co umożliwia wybór butelki o odpowiedniej wielkości w zależności od potrzeb użytkownika.
  • Dzięki swojemu stylowemu wyglądowi, butelka ION8® może stać się modne akcesorium, które dodaje stylu i charakteru, a jednocześnie zachęca do picia wody i dbania o nawodnienie.
  • Materiał RECYCLON® użyty do produkcji butelki jest łatwy do utrzymania w czystości i można ją bezpiecznie myć w zmywarce.
  • Butelka ION8® jest wielokrotnego użytku, co pozwala uniknąć generowania odpadów i chroni środowisko.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
I8RF350ABISTRIP
Kod EAN
619098087239
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty ION8
  • Butelki na wodę dla dziecka

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.