Na co przykładać uwagę przy wyborze kubka termicznego?
Obecnie wielu ludzi żyje w ciągłym biegu i nie ma czasu na poranny kubek ulubionego ciepłego napoju przed wyjściem z domu. Praktyczny kubek to idealne rozwiązanie aby cieszyć się smakiem kawy lub herbaty w drodze ku codziennym obowiązkom. Kubki przede wszystkim powinny zabezpieczać przechowywany napój przed utratą ciepła przez jak najdłuższy czas. Przed wyborem swojego kubka termicznego, warto jednak zwrócić uwagę, na jego dodatkowe cechy i właściwości. Przede wszystkim, zastanów się jakie są Twoje potrzeby i wymagania. Czy potrzebujesz szczelnego kubka do samochodu? Czy poszukujesz kubka z uchwytem? A może kochasz podróże i chcesz zakupić kubek turystyczny?


Różnorodność parametrów.
W sklepie Superwnetrze.pl możesz znaleźć idealny termokubek dla siebie, który sprawi że będziesz mógł cieszyć się ciepłem ulubionej kawy lub herbaty przez długi czas. Możesz wybrać kubek, spośród szerokiej gamy wykorzystanych do produkcji materiałów jak np.: porcelana, stal nierdzewna, ceramika, polipropylen, akryl i wiele innych. Miłośnicy ekologii również znajdą dla siebie kubek, który jest przyjazny dla środowiska. Wykonany z ekologicznych materiałów ulega w 100% naturalnemu rozkładowi w przyrodzie. Natomiast dla wielbicieli kawy proponujemy kubek z praską do zaparzania świeżej, aromatycznej kawy.
Kubki dostępne są o pojemności tradycyjnego kubka - 250 ml, a także o nieco większych pojemnościach do 450 ml. Możesz również wybrać kubek, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy pod względem jego przenoszenia jak np. kubki z rączką lub z silikonową obręczą.

Twój termokubek.
W sklepie Superwnetrze.pl znajdziesz praktyczne i poręczne kubki znanych firm takich jak Contigo, Bodum czy Xomodo. Wybierając swój kubek z szerokiej gamy różnorodności kolorów, kształtów, wzorów i grafik możesz zamanifestować swoją osobowość. Dodatkowo, możesz dobrać kubek, który swoją funkcjonalnością zapewni Ci komfort użytkowania. W sklepie Superwnetrze.pl znajdziesz kubki o szczelnych wieczkach, kubki z automatycznym ustnikiem, kubki wyprofilowane do samochodowej podstawki, a także kubki o podwójnych ściankach, które jeszcze dłużej utrzymują ciepło napoju. Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń do nas a pomożemy wybrać najlepszy kubek termiczny dla Ciebie.

Na skróty:
Promocje (90)
Możliwość mycia w zmywarce
+ więcej
Dostępność
+ więcej