Kuchenny kosz na odpadki 12l Sort&Go zielony 129803

Opis produktu

Linia Sort & Go powstała po to, żeby jak najbardziej ułatwić segregowanie śmieci i zachęcić do tego możliwie wiele osób. Jeżeli zastanawiasz się nad koszem na śmieci do swojego domu, to wybierz taki, który sprawi, że zadbasz również o środowisko. Możesz stworzyć dowolny zestaw. Marka Brabantia oferuje cztery różne pojemności - 16 litrów, 12 litrów, 6 litrów i 3 litry. Każdy z tych pojemników występuje w pięciu różnych kolorach: białym, żółtym, miętowym, zielonym i szarym. Dopasuj wielkość koszy tak, aby odpowiadała ilości śmieci, które generują Twoi domownicy. Jeżeli na przykład, zużywacie dużo tworzyw sztucznych i metali, bo Twój zwierzak je tylko mokrą karmę z puszek, to odpowiednim pojemnikiem będzie taki, o pojemności 12 litrów. 

Kosz na śmieci w kolorze zielonym wyprodukowany został z tworzywa ABS. Jest to materiał, który się praktycznie nie odkształca, nie pęka i ciężko go zarysować. Śmietnik wyposażono w wygodny uchwyt, który umożliwia przenoszenie go w miarę potrzeb. Kosz ze względu na swój prostokątny kształt można postawić w kącie pomieszczenia. Dzięki dołączonemu do niego zestawowi montażowemu Easy-Fix, można go również zawiesić na ścianie, drzwiach od szafki kuchennej, czy innej pionowej powierzchni. Kosz zahacza się do listwy w ten sposób, że można go w dowolnym momencie odczepić. Pokrywę ściąga się ręcznie - można go łatwo przekształcić w kosz otwarty. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
129803
Kod EAN
8710755129803
Kolekcja
Wysokość
35,1 cm
Długość
20 cm
Szerokość
24,9 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Kuchenny kosz na odpadki 12l Sort&Go zielony 129803

Dodaj opinię
  •       Marcin

    Takiego kosza szukałem do plastiku i metalu. Idealnie wpasował się w zapotrzebowanie oraz wystrój kuchni. Surowiec wtórny nie jest upychany tam, gdzie akurat znajdzie się miejsce.

    09.12.21

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.