LAMART

Marka Lamart


Francuskiego szyku i elegancji w Twojej kuchni z pewnością dodadzą akcesoria marki Lamart, której założyciel za cel wziął sobie stworzenie przedmiotów zarówno użytkowych, jak i przystępnych cenowo. Akcesoria, które usprawnią przygotowanie posiłków są niezwykle istotne, dzięki nim gotowanie staje się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Z powodzeniem można skompletować zestaw łopatek, łyżeczek cedzakowych i chochelek z jednej serii. Spójność elementów w kuchni jest bardzo istotna. Całość wówczas prezentuje się bardzo estetycznie i w razie potrzeby zaserwowania ich przy nakryciu stołowym mamy pewność, że jest ono harmonijne a to również wpływa na odbiór podawanych dań. Materiały, które wykorzystuje producent są najwyższej jakości, posiadają certyfikaty, które poświadczają, że tworzywa z jakich wykonane zostały akcesoria wyposażenia domowego są bezpieczne w kontakcie z żywnością.

zobacz wiecej » zobacz mniej »


 

Czym wyróżniają się produkty francuskiej firmy Lamart?


Lamart posiada swoich zwolenników na całym świecie. Niezwykła trwałość sprzętu, który wykonują powoduje, że marka zaskarbiła sobie zaufanie klientów. Bardzo popularne są garnki, patelnie czy szybkowary, które służą w domach przez długie lata. W asortymencie sklepu SuperWnetrze zakupić można zarówno zestawy jak i pojedyncze garnki o różnych pojemnościach, które wyposażone są w pokrywki. Lamart oferuje zestawy, które wykonane są ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości aluminium, które doskonale przewodzą ciepło. Rondle i patelnie żeliwne, które posiadają bardzo ergonomiczne uchwyty, będą nieocenioną pomocą w kuchni. Wszystkie pokryte zostały specjalną powłoką, która zapobiega przywieraniu potrawy. Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość smażenia na niewielkiej ilości tłuszczu. Ci, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia i dobre odżywianie powinni przemyśleć zakup szybkowaru marki Lamart. Niezwykle łatwe w obsłudze urządzenie pozwoli przygotować aromatyczne i przede wszystkim wartościowe danie. 
 

Twoją uwagę powinny zwrócić wyjątkowe noże Lamart


Zestawy noży, to niezbędne wyposażenie kuchennych szuflad. Pozwalają kroić, szatkować czy filetować w odpowiedni sposób. Producent Lamart sprostał wymaganiom jakimi powinno cechować się ostrze idealnie i zaprojektował kilka kolekcji, które nie tylko są bardzo przydatne, ale prezentują się bardzo stylowo. Idealnie zaprojektowana rękojeść noża pozwala na wygodne jego trzymanie w dłoni, co przekłada się na większe bezpieczeństwo w jego użytkowaniu. Ceramiczne noże szefa kuchni lub stalowe ostrza uniwersalne z pewnością przydadzą się kuchni. Producent oferuje także akcesoria, które pozwolą utrzymać noże w dobrej kondycji przez dłuższy czas, na wyposażeniu każdej kuchni powinna znaleźć się właściwa ostrzałka do noży. Lamart produkuje również zestawy noży, które umieszczane są w blokach, genialne rozwiązanie aby potrzebne ostrze mieć zawsze pod ręką. Poza tym drewniane bloczki chronią ostrza przed zbyt szybkim stępieniem. Taki wieloelementowy,a zarazem stylowy komplet może stać się doskonałym pomysłem na prezent.