Lampa wisząca Bloom od Blue Marmalade

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Lampa Bloom™ zainspirowana została latem w pełnym rozkwicie. Rozkłada swoje płatki odsłaniając miękką jasność w swoim centrum. Światło gra na płynących krawędziach lampy i tworzy ciągle zmieniające się wokół niej formy. Bloom™ rzuca światło w górę i w dół, nie powodując dyskomfortu patrzenia bezpośrednio na żarówkę. Dzięki Bloom™ możesz szybko wprowadzić do wnętrza odrobinę lata!

Lampa Bloom™ jest przeznaczona do stosowania z energooszczędnymi żarówkami lub żarówkami LED. Lampa dostarczana jest w płaskim, ekologicznym opakowaniu. Wymaga samodzielnego złożenia, co nie wymaga stosowania żadnych narzędzi czy kleju.

Tak o lampie mówią jej projektanci:

"Myśląc o Bloom™ chcieliśmy oderwać się od prostych linii i geometrycznych kształtów, które charakteryzują inne nasze lampy i zaprojektować formę, która przypomina coś, co można spotkać w naturze. Kwiat z jasnym światłem w swoim centrum wydawał się słusznym wyborem. Kształty lampy rozświetlają i odbijają blask żarówki w różnorodny sposób, dzięki czemu wygląda ona inaczej w zależności od miejsca, z którego ją podziwiasz. Mamy nadzieję, że przyniesie ona  powiew lata do Twojego domu".

Zawieszenie do abażuru: standardowe białe o max długości 70 cm dołączone do zestawu.

Żarówka: rekomendowana energooszczędna lub LED o mocy max do 20 W, tradycyjna max 60 W

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BM008_W
Wysokość
25 cm
Średnica
53 cm
Materiał
100% tworzywo sztuczne z recyklingu
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Inne Lampy wiszące

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.