Lampa wisząca Step into design Black Tube czarno-złota

Opis produktu

Dekoracyjna lampa wisząca Black Tube, to kolejna ciekawa propozycja z zakresu oświetlenia marki Step into design. Doskonale nadaje się do reprezentacyjnych holi, jak również pomieszczeń użyteczności publicznej. Lampa idealnie sprawdzi się w zestawie kilku sztuk, tworząc zgraną kompozycję. Wydłużona forma lampy daje ciekawy efekt świetlny. Lampa Black Tube to elegancja sama w sobie i świetnie ozdobi każde wnętrze!

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
5903351255264
Kod EAN
5903351255264
Kolekcja
Black Tube
Źródło światła
E27 * 2
Wysokość
8 cm
Szerokość
100 cm
Materiał
aluminium
Gwarancja
24 miesiące

Pełny opis produktu

Lampa Black Tube

Prosta forma i szlachetne materiały, te cechy są najczęściej poszukiwane wśród modeli lamp wiszących. Lampy BLACK TUBE przywodzą na myśl japońską sztukę, lub minimalistyczne rzeźby. Klasyczne czerń i złoto dodatkowo podkreślają elegancką formę i barwią wydobywające się z lampy światło.

lampa wiszaca black tube

Subtelny olbrzym

Produkt marki Step into Design ma aż metr szerokości, co sprawia, że jest zauważalny w każdym wnętrzu. Zarówno jako pojedyncza lampa dekoracyjna jak i w zestawie kilku sztuk kreuje sobie własne miejsce w przestrzeni. Świetnie wygląda w wyższych pomieszczeniach, gdzie formowany w kompozycje kilku lamp może dawać naprawdę unikalne efekty.

Black Tube Step into Design

Złote skrzydła

Produkty z kolekcji BLACK TUBE urzekają błyszcząc złotem. Pokryte tym kolorem wewnętrzne partie lampy dają unikalny efekt, przywodzący na myśl złote skrzydła. W ciemnym pomieszczeniu światło rozchodząc się tylko po złotych częściach daje wrażenie oderwania od źródła, unoszącego się w przestrzeni. Złoto i czerń doskonale dopełniają tu wyszukaną formę, akcentując wnętrze i zewnętrzne wyciętych form lampy.

Lampy Tube czarno-złote

Najlepsza w kompozycji

Lampy dekoracyjne BLACK TUBE są stworzone do komponowania ich w zestawy efemerycznych rzeźb przestrzennych. Dlatego idealnie sprawdzają się również we wnętrzach publicznych. Hole wejściowe, teatralne czy hotelowe, gdzie duża wysokość pomieszczeń, pozwala na dowolne formowanie oświetlenia tam produkt ten sprawdza się jeszcze lepiej. Wszędzie gdzie myślimy nie tylko o natężeniu oświetlenia, ale również oczarowaniu widza grą kształtów i światła, lampa ta zagra doskonale i stanie się wizytówką przestrzeni.

Lampy Tube Step into Design

Zobacz również

  • Produkty Step into design
  • Nowoczesne lampy wiszące

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Lampa wisząca Step into design Black Tube czarno-złota

Dodaj opinię
  •       Julia M.

    fajny efekt lampa jest matowa z zewnątrz, a w środku mieni się złotym kolorem

    04.03.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.